کد خبر: 646 A

بازیگر زن جوان، جنجال تازه‌ای در هالیوود به راه انداخت

ناتالی پورتمن، بازیگر آمریکایی اسرائیلی تبار به مجله زنانه «ماری کلیر» گفت که اشتون کوچر، همبازی او در فیلم «بدون تعهد» (No Strings Attached) ساخت سال ۲۰۱۱، برای بازی در این فیلم سه برابر او پول دستمزد دریافت کرده است

ایران‌آرت: به عقیده پورتمن در بحث رفع تبعیض، زنها باید خودشان «بخشی از راه حل باشند، نه اینکه به این مسئله تداوم ببخشند.»
بنا بر این گزارش، ناتالی پورتمن، بازیگر آمریکایی اسرائیلی تبار به مجله زنانه «ماری کلیر» گفت که اشتون کوچر، همبازی او در فیلم «بدون تعهد» (No Strings Attached) ساخت سال ۲۰۱۱، برای بازی در این فیلم سه برابر او پول دستمزد دریافت کرده است.

به گزارش صدای آمریکا، پورتمن به مجله «ماری کلیر» گفت: او از این تفاوت دستمزد هنگام ساختن فیلم آگاه بود، ولی آنقدر که باید از این مسئله ناراحت نشده بود. او گفت «ما پول زیادی دریافت می کنیم، به خاطر همین سخت است که شکایت کنیم، ولی این نابرابری خشم آور است.»

بازیگر ۳۵ ساله گفت که به نظر او «استعداد های زنان و مردان از یکدیگر کمتر و زیادتر نیست. مشکل آشکار ما این است که برای زنها فرصت و موقعیت کم وجود دارد.»

پورتمن می افزاید: زنها باید خودشان «بخشی از راه حل باشند، نه اینکه به این مسئله تداوم ببخشند.»

اشتون کوچر داستان پورتمن در مورد اختلاف دستمزدشان را در صفحه توئیتر خود منتشر کرد و نوشت: «به ناتالی و به تمام زن هایی که برای بستن تفاوت دستمزد بین زن و مرد ایستاده اند، افتخار می کنم.»

 

بازی پشت پرده دستمزد زنان هالیوود
ارسال نظر