کد خبر: 640 A

فهرست فیلم هایی که از سوی کارشناسان بالاترین شانس برای فروش را دارند، از سوی رسانه‌ها منتشر شده است.

ایران‌آرت: سال 2017 میلادی در حالی آغاز شده که فهرست فیلم هایی که از سوی کارشناسان بالاترین شانس برای فروش را دارند، از سوی  رسانه‌ها منتشر شده است.

سینمای جهان در سال 2017 در انتظار آثار متفاوت و گوناگونی است. حضور کارگردان هایی که هر کدام برای خود مخاطب ویژه ای را پیدا کرده و همواره آنان را در انتظار آثار تازه خود قرار داده اند. در این میان خبرگزاری میزان به انتشار فهرست پرفروش ترین فیلم های سال 2017 پرداخته است.

این فیلم ها در نسخه های پیشین خود همواره پرفروش بوده و با توجه به تبلیغات انجام شده و حضور بازیگرانی مطرح انتظار می رود امسال هم رکوردهای فروش را جابجا کنند.

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

رزیدنت ایول
فیلم "رزیدنت ایول" موفقترین اقتباس سینمایی از یک بازی کامپیوتری است که بر اساس گیم شرکت ژاپنی کاپ کام ساخته شده است. بخش پایانی این مجموعه به نام «شیطان مقیم: فصل آخر» با شرکت میلا یوکووویچ در نقش آلیس، ماه دسامبر ۲۰۱۶ در ژاپن اکران شد و ژانویه امسال در سینماهای دنیا نمایش داده می شود. 
 

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

دیو و دلبر
 اقتباس سینمایی جدیدی از فیلم انیمشین قدیمی «دیو و دلبر» شرکت دیسنی بزودی اکران خواهد شد. این فیلم که بر اساس قصه های خیالی روی می دهد، از بازی اما واتسون، دن استیونز و لوک اوانز و همچنین صدای چند چهره معروف سینمایی از جمله ایان مک کلن بهره می برد. 
 

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

نگهبانان کهکشان 2
یکی از فیلمهای جالب شرکت دیسنی بخش جدید از "نگهبانان کهکشان 2" است. نمایش این فیلم بصورت سه بعدی و آیمکس برای ماه مه 2017 برنامه ریزی شده است. اولین بخش فیلم سال 2014 اکران شد و پانزدهمین اقتباس سینمایی از کتابهای مصور مارول است. 
 

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

سرنوشت خشن
در گروه فیلمهای پرحادثه نیز هشتمین قسمت از مجموعه فیلمهای «سریع و خشن» با نام «سرنوشت خشن» فیلم بعدی در فهرست نمایش سال 2017 است. فیلم به کارگردانی اف گری گری و بازی وین دیزل، کرت راسل، شارلیز ترون قرار است ماه آوریل در سینماهای دنیا عرضه شود. 
 

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

زن شگفت انگیز
"زن شگفت انگیز" ابرقهرمان آمریکایی است که با چهارمین فیلم خود مشتاقان کتابهای مصور را ماه ژوئن به سینماها خواهد کشاند. در این فیلم «زن شگفت انگیز» یا همان شاهزاده دایانا عازم ماموریتی برای پایان دادن به جنگ جهانی می شود. در فیلم جدید دایانا به حداکثر توانایی و قدرت خود واقف خواهد شد. 
 

پرفروش ترین فیلم های سال 2017 را بشناسید / از

ترنسفورمرز
جدیدترین بخش از مجموعه "تبدیل شوندگان" با نام "تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه" فیلم حادثه ای و علمی – تخیلی قرار است 23 ژوئن 2017 به صورت سه بعدی و آیمکس اکران شود. آخرین شوالیه محصول پارامونت پیکچرز دنباله «تبدیل شوندگان: عصر انقراض» است که سال 2014 عرضه شد. این پنجمین فیلم «تبدیل شوندگان» یا «ترانسفومرز» به کارگردانی مایکل بی، فیلمساز 51 ساله آمریکایی است.

 

بازی تبلیغات جنگ جهانی رسانه سینمای جهان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین