کد خبر: 6312 A

به نظر می‌رسد صداوسیما با بازیگران شبکه نمایش خانگی برخورد حذفی دارد

برای برخی از هنرمندان اینکه به چه علتی در تلویزیون ممنوع‌التصویر یا ممنوع‌الکار هستند هنوز هم از علامت سوال‌های بزرگ و بی‌جواب است

ایران آرت: پریناز ایزدیار، بازیگر موفق فیلم «ابد و یک روز»  که به زودی با فصل دوم سریال شهرزاد به شبکه نمایش خانگی بازمی‌گردد با نشریه همشهری ۲۴ مصاحبه کرده و حرفهای جالبی زده است.

پریناز ایزد یار در بخشی از حرف‌هایش گفته: بعد از سریال زمانه، در تلویزیون ممنوع الکار شدم . به خاطر همه اینها الان ترجیح می دهم سراغ تلویزیون نروم.

ایزدیار در پاسخ به این سوال که چرا بعد از سریال زمانه ممنوع التصویر شدید، می گوید : 
هیچ وقت نفهمیدم که دقیقا علتش چه بوده است؟ یک بار هم قبل از سریال زمانه ممنوع التصویر شده بودم که حل شد وبعد سریال زمانه را بازی کردم و بعد از زمانه دوباره گفتند نمی توانید بازی کنید . البته الان این مشکل حل شده است . اما اولویتم حالا سینماست .کلا بعد از سریال زمانه تصمیم گرفتم جور دیگری بازی کنم و هنوز هم براین تصمیم استوارم.

به گزارش ایران آرت، به نظر می رسد تلویزیون، با بازیگران و عوامل سریال هایی که در شبکه نمایش خانگی توزیع می شوند، برخورد حذفی دارد؛ سریال هایی که از محدودیت های اغلب بی مورد صداوسیما فرار می کنند و سر از شبکه نمایش خانگی درمی‌آورند. دست کم چند نمونه از آن ها موفق بوده اند که سریال «شهرزاد» قطعا یکی از آنهاست. پریناز ایزدیار در فصل اول این مجموعه، ایفاگر یکی از نقش های اصلی با نام «شیرین» بود.

 

پریناز ایزدیار سریال زمانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین