کد خبر: 6225 A

گال گدوت بازیگر نقش اصلی فیلم «زن شگفت‌انگیز» اهل اسراییل است و حضور در ارتش رژیم صهیونیستی را در کارنامه دارد.

ایران‌آرت: اکران فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز/ واندر وومن» در لبنان ممنوع شد. بازیگر نقش اصلی این فیلم اهل اسراییل است.

گال گدوت بازیگر نقش اصلی فیلم «زن شگفت‌انگیز» اهل اسراییل است و حضور در ارتش رژیم صهیونیستی را در کارنامه دارد.

آن طور کمه خبرآنلاین به نقل از بی بی سی خبر داده، وزارت کشور لبنان ساعاتی پیش از آغاز اکران فیلم در لبنان این خبر را اعلام کرده است. این ممنوعیت با توصیه اداره امنیت عمومی لبنان صورت گرفته است.

درخواست ممنوعیت اکران این اثر هالیوودی در لبنان نخستین بار از سوی وزارت اقتصاد و بازرگانی لبنان ارائه شد. این وزارتخانه در راستای طرح تحریم محصولات رژیم صهیونیستی این درخواست را ارائه کرده بود.

در این میان تونی چاکرا مدیر کمپانی مسئول اکران فیلم «زن شگفت‌انگیز» در این باره گفت: «این فیلم هیچ ارتباطی به اسراییل ندارد.»

گال گدوت پیش از این در فیلم «بتمن علیه سوپرمن» نیز در نقش شخصت ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» ظاهر شده بود اما «بتمن علیه سوپرمن» سال ۲۰۱۶ در سینماهای لبنان اکران شد. البته آن زمان نیز وزارت اقتصاد و بازرگانی لبنان خواستار تحریم فیلم شده بود اما موفق به این کار نشد.

«زن شگفت‌انگیز» به کارگردانی پتی جنکینز محصول کمپانی برادران وارنر است. هزینه ساخت این فیلم ابرقهرمانی ۱۵۰ میلیون دلار بود.

 

 

فیلم زن شگفت انگیز گال گدوت
ارسال نظر