کد خبر: 614 A

آشا محرابی, لیلا اوتادی, مونا فرجاد، مهدی سلوکی، کامران تفتی... از جمله بازیگران سریال " آرام می گیریم"

ایران آرت :  مجموعه تلویزیونی «آرام می گیریم» به کارگردانى روح اله سهرابى از امشب ساعت 21 و 30 دقیقه و به صورت روزپخش از شبکه دو سیما به نمایش درمی آید. 
 
باشگاه خبرنگاران وابسته به صدا و سیما این سریال را به عنوان یکی از پربازیگرترین مجموعه‌های شاخص چند سال اخیر تلویزیون معرفی کرده که روایتگر داستانی خانوادگی - اجتماعی است. 
 
«آرام مى گیریم» به معضلات دامنگیر خانواده‌ها و بالطبع جامعه می پردازد که در خلال داستانی پرتعلیق ریشه هاى اصلى این ناملایمتی‌ها مورد کالبدشکافى قرار مى گیرد. در روند قصه اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری رخ مى دهد که سرانجام با ورود یک قوه ى عاقله و تاثیرگذار به متن اتفاقات، اوضاع به گونه اى دیگر رقم می خورد. 
 
در این مجموعه هوشنگ توکلی در قالب شخصیتی با نام حاج‌ابراهیم به ایفای نقش می‌پردازد و نقش همسر او با نام مونس را ثریا قاسمی ایفا می‌کند. این دو شخصیت چهار پسر دارند که نقش این چهار نفر را علی اوسیوند (در نقش ناصر)، میر طاهر مظلومی (منصور)، مجید صالحی (مسعود) و مهدی سلوکی (سعید) ایفا می‌کنند. 
 
آتیلا پسیانی در «آرام می‌گیریم»، ایفای نقشی متفاوت را عهده‌دار بوده و در نقش سردار عباس مبشر، تنها داماد خانواده حاج ابراهیم (همسر ماهان با بازی لعیا زنگنه)، مقابل دوربین رفته است. سردار مبشر، یکی از سرداران امنیتی است که در کنار مشغله‌های کاری و تلاش برای تامین امنیت مرزهای کشور و مقابله با تروریست‌ها و اشراری که قصد ایجاد اختلال در کشور را دارند، همزمان با مشکلات شخصی و خانوادگی هم مواجه شده و می‌کوشد به کمک حاج ابراهیم در حل مشکلات خانواده همسرش هم گام بردارد. 
  
همچنین آشا محرابی و لیلا اوتادی در نقش دو عروس خانواده‌اند و همسران مجید صالحی و مهدی سلوکی هستند. 
 
علاوه بر بازیگرانی که از آنها نام برده شد، کامران تفتى، کاظم بلوچى، نسرین مقانلو، حسن جوهرچی، شهرزاد کمال زاده، نگار عابدی، محمد فیلی، مونا فرجاد، حمید هدایتی، نسرین نکیسا، محمود مقامی، ارسلان قاسمى، مهدی ماهانی، بهزاد رحیم خانى، مجید اکبرى، محدثه قبادى، شهربانو موسوی، سعیده رودبارکی، حسین اکبری، مهسا هاشمی، سیامک اشعریون، غزاله اکرمی، رضا رضایی، شیما نیک پور و ... نیز دیگر نقش آفرینان این سریال هستند. 

 

لیلا اوتادی مجید صالحی مونا فرجاد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین