کد خبر: 6037 A

اولین قسمت از سریال نفس به کارگردانی جلیل سامان شب گذشته (شنبه 6 خرداد) پخش شد. در این سریاب برخی از بازیگران زن بی‌حجاب هستند و کارگردان برای تصویربرداری این بخش‌ها به ارمنستان سفر کرده است.

ایران آرت:  درحالیکه پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین تعدادی از مخاطبان تقویت کرده که برخی بازیگران این سریال از کلاه‌گیس استفاده کرده‌اند اما کارگردان سریال می‌گوید اینگونه نیست. ایلنا نوشته: کارگردان سریال نفس اعلام کرد؛ در زمان ساخت سریال؛ برخی از عوامل سریال «نفس» برای ضبط صحنه‌های تروکاژی در خارج از کشور، به ارمنستان سفر کردند.طی این سفر نیز تصاویری با حضور تعدادی از بازیگران ارمنی ساکن در کشور ارمنستان، با قرار گرفتن مقابل پرده ضبط شد تا بعدا از طریق جلوه‌های ویژه در پس‌زمینه تصاویری که در داخل کشور ضبط شده بود، قرار بگیرد.

به‌طور معمول به تصویر کشیدن پوششی دور از واقعیت در سریال‌هایی که به فضای کشور پیش از انقلاب اسلامی مربوط می‌شوند، باعث انتقاد مخاطبان، ملموس نبودن فضا و غیرقابل باور بودن آثاری از این دست شده است.

از این رو با تمهیدی که عوامل سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان اندیشیدند، بنا شد برای نزدیک شدن به واقعیت آن سال‌ها، برخی تصاویر در خارج از کشور و با حضور بازیگران خارجی ضبط شود.

سریال نفس درحالی با حضور برخی بازیگران زن بدون حجاب از شبکه اول سیما پخش می‌شود که فیلم سینمایی کاناپه به کارگردانی کیانوش عیاری درست به دلیل استفاده از کلاه‌گیس برای بانوان امکان نمایش نیافته است.

 

سریال نفس جلیل سامان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین