کد خبر: 5997 A

امیر حسین صدیق از تلویزیون گلایه دارد و از فیلم تازه اش تعریف ها می کند

ایران آرت: امیرحسین صدیق این روزها با فیلم سینمایی "آشوب " به سینماها آمده است گفت: " قرار بود در تلویزیون فصل دوم برنامه "کتاب‌باز" را شروع کنیم ولی متأسفانه نشد و این اتفاق رخ نداد. نکته جالب این موضوع هم این است که همه علاقه‌مند بودند که این برنامه ادامه پیدا کند. هم‌گروه سازنده، هم مخاطبان ولی شبکه این اجازه را نداد و باید درباره ادامه ساخت آن تصمیم گرفته شود.

صدیق افزود: بعد از مدت‌ها به همت دکتر کرمی مدیر سابق شبکه نسیم این اتفاق در حوزه کتاب رخ داد و برنامه‌ای در این حوزه تولید شد ولی الآن نمی‌دانم که چرا جلوی آن گرفته‌ شده است. بااینکه برنامه تأثیر خودش را داشت و مردم این روزها سراغ برنامه را می‌گیرند و حتی به هوای این برنامه کتاب می‌خواندند ولی متأسفانه جلوی آن گرفته شد و در همان فصل اول خاتمه یافت. متأسفانه بحث کتاب و فرهنگ همواره مهجور است و ازاینجایی‌که حوزه کتاب، حوزه پول‌سازی نیست و نمی‌تواند برای خود حامی مالی پیدا کند، از این نظر برای تلویزیون جذاب نیست. مثل همیشه که همه بلاها سر حوزه فرهنگ می‌آید این بار نیز گریبان برنامه "کتاب‌باز " را گرفت.

این بازیگر درباره حضور در فیلم "آشوب " نیز بیان کرد: "آشوب " متعلق به دو سال پیش است و بازیگران زیادی هم در آن حضور دارند که هرکدام عهده‌دار نقشی کوتاه هستند. پروژه بسیار خوبی بود. 

صدیق ادامه داد: فیلم فضای شادی دارد که درعین‌حال بسیار حرف برای گفتن دارد و تنها در این قالب می‌شد، این حرف‌ها را گفت. امیدوارم که مردم هم نکته این حرف‌ها را بگیرند. فیلم درباره تاریخ معاصر کشور است و قطعاً برای مخاطب جذاب خواهد بود.

بازیگر "مربای شیرین" درباره نقش خود و ویژگی آن نیز گفت: من در این فیلم نقش یکی از دوستان آشوب (کوروش تهامی) را ایفا می‌کنم که از دوستان دوره کودکی اوست و در طی دوره‌های مختلف سیاسی همراه او رشد کرده است. از آن دست کاراکترهایی است که با هر چیزی به‌ راحتی کنار نمی‌آید و به‌راحتی در جامعه رشد نمی‌کند و به همین دلیل هم به‌جایی نمی‌رسد. درواقع مقایسه‌ای است که درباره زندگی آدم‌ها و روش آن‌ها برای رشدشان در اجتماع دیده می‌شود، اینکه هر کسی چه راهی را برای پیشرفت انتخاب می‌کند و در نهایت به چه سرانجامی می‌رسد. شخصیتی که من ایفا کردم تقریباً شبیه به کاراکتر واقعی خودم است که وسواسی است و به‌راحتی با هر چیزی کنار نمی‌آید (با خنده).

 

فیلم آشوب امیر حسین صدیق کتاب باز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین