کد خبر: 5950 A

این مجموعه به دلیل بودجه بسیار کم و خشونت هایی که میان زنان زندانی بر سر کسب مقام بانوی اولی زندان اتفاق می افتد، در بیشتر کشورهای دنیا با استقبال روبه رو شد.

ایران‌آرت: اگر از دیدن سریال‌های آمریکایی خسته شده‌اید ما اینجا هستیم تا به شما مجموعه‌های مهیج و فوق‌العاده‌ای را معرفی کنیم که آنها را جایگزین سریال بازی تاج‌وتخت یا خانه پوشالی کنید. این بار با سریالی از کشور استرالیا به نام «ونت ورت».

"ونت ورت" درامی تلخ از کشور استرالیاست که نسخه بازسازی شده مجموعه کالت استرالیایی " زندانیان" است که بین دهه های 70 تا 80 میلادی ساخته شده بود. داستان این مجموعه حول نمایش قدرت زنان زندانی یک زندان واقع در ملبورن استرالیا، می چرخد. این مجموعه به دلیل بودجه بسیار کم و خشونت هایی که میان زنان زندانی بر سر کسب مقام بانوی اولی زندان اتفاق می افتد، در بیشتر کشورهای دنیا با استقبال روبه رو شد. در هر قسمت با پیشینه ی هر یک از زندانیان آشنا خواهیم شد. در طول فلش بک ها، به دلایل و اتفاقاتی که باعث زندانی شدن آن ها شده پی می بریم. هر چه بیشتر با این زنان آشنا می شویم، بهتر آنها را درک می کنیم و خواهیم فهمید که شخصیت بیرون از زندان آنان با شخصیت داخل زندانشان، کاملا در تضاد است. با وجود اینکه وضعیت حال حاضر آن ها ناشی از تصمیمات اشتباهشان بوده ، اما شرایط نامطلوب و جبر زمانه نیز در بروز این پیامدها بی تاثیر نبوده.

کمتر مجموعه ای با حذف شخصیت های کلیدی خود در طول داستان دوام آورده، اما " ونت ورت" نه تنها به خوبی از پس این کار بر می آید، بلکه با پیشرفت سریال، شاهد بهتر شدن آن نیز خواهیم بود. می توان گفت "ونت ورت" بهترین درامی است که اخیرا در استرالیا ساخته شده و رویکرد خلاقانه آن ، این شوی تلوزیونی را به مجموعه ای پیش رو تبدیل کرده است.

 

 

سریال ونت ورت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین