کد خبر: 585 A

کنایه آشکار نیکول کیدمن به مریل استریپ:

نیکول کیدمن مردم آمریکا را به حمایت از رییس‌جمهور جدید خود یعنی دونالد ترامپ ترغیب کرد.

ایران‌آرت: نیکول کیدمن در صحبت‌های اخیرش، مردم آمریکا را به حمایت از رییس‌جمهور جدید خود یعنی دونالد ترامپ ترغیب کرد.

 بنابر گزارش ایسنا به نقل از هافینگتون، نیکول کیدمن بازیگر آمریکایی که شهروندی استرالیا را هم دارد،‌ اخیرا گفت: «دیگر زمانی رسیده که مردم آمریکا از رییس جمهور منتخب خود حمایت کنند.»

این حرف‌ها درست زمانی که چهره‌های سرشناس سینما همچون مریل استریپ و رابرت دنیرو با سرسختی تمام مخالفت خود را با دونالد ترامپ اعلام می‌کنند، حواشی را به همراه داشته است.

کیدمن در این‌ زمینه گفت: «من همیشه نسبت به اظهارنظرهای سیاسی بی‌میل هستم و هرگز حرفی در دفاع از آمریکا یا استرالیا نزده‌ام. برای من خود مساله مهم است. بنابراین حرفم این است که ترامپ حالا انتخاب شده و ما به عنوان یک ملت باید از هر کسی که رییس‌جمهور می‌شود حمایت کنیم، چون کشور بر همین مبنا شکل گرفته است.»

بازیگر فیلم‌های «دیگران» و «ساعت‌ها» افزود: «هرچه و هرطور که اتفاق افتاده، او آنجاست. بیایید شروع کنیم.»

نیکول کیدمن که سه جایزه مهم سینمایی اسکار، بفتا و گلدن گلوب را در کارنامه‌اش دارد، در ادامه حرف‌هایش اذعان کرد که در دوران ریاست جمهوری هر کسی،‌ او از مسائلی چون بهداشت و سلامت زنان حمایت می‌کند و به فعالیت‌های بین‌المللی خود در این زمینه ادامه می‌دهد.

اخیرا مریل استریپ در زمان دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری خود در مراسم هفتادوچهارمین دوره گلدن گلوب،‌ بخشی از سخنرانی خود را به مخالفت با رییس جمهور جدید کشورش اختصاص داد و وقتی ترامپ علیه او در صفحه توئیتر خود واکنش نشان داد،‌ بازیگران سرشناسی چون جورج کلونی و رابرت دنیرو به حمایت از همکار باسابقه خود برخاستند.

 

مریل استریپ دونالد ترامپ نیکول کیدمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین