کد خبر: 553 A

با درز این خبر نباید توقع داشت که خبر خاصی از طلاق جنجالی جولی و پیت به بیرون درز کند

ایران آرت  : آنجلینا جولی و برد پیت متعهد شده اند که جزئیات طلاق خود را از رسانه ها و مردم مخفی نگه دارند. در اظهارنظر مشترک این زوج سابق در روز دوشنبه، این دو تایید کردند که درخواست طلاق آنجلینا جولی در سپتامبر و نیز وضعیت 6 فرزند این زوج هالیوودی توسط یک قاضی به صورت کاملاً خصوصی و غیر علنی بررسی خواهد شد.

بر اساس گفته مجل پیپل، هر دو طرف و وکلای آنها قراردادی را امضاء کرده اند که تمام مدارک و حقوق خصوصی این خانواده و فرزندانشان را به صورت محرمانه باقی نگه می دارد و از قاضی درخواست شده که هر تصمیم قانونی و مقتضی را که به حل و فصل سریع این پرونده کمک می کند، اتخاذ کند. به معنای دیگر، نباید توقع داشت که خبر خاصی از طلاق جنجالی این زوج هالیوودی به بیرون درز کند.
 
در ماه دسامبر، برد پیت از هر گونه توافق بر سر مهر و موم مدارک طلاق و مخفی نگه داشتن این روند، اظهار بی اطلاعی کرده بود و آنجلینا جولی ادعا کرده بود که این یک روش برای محافظت از خود برد پیت است تا فرزندان. آنجلینا جولی معتقد است که برد پیت از افشای حقیقت، وحشت زیادی دارد. برنجلینا (برد و آنجلینا) پس از درخواست طلاق از سوی آنجلینا، به یک توافق موقت برای حضانت رسیده اند. توافقی که به برد پیت اجازه می دهد مادوکس، پاکس، زهرا، شیلوه و دوقلوها ناکس و ویوین را در حضور یک ناظر ملاقات کند.

 

 
 

 

آنجلینا جولی برد پیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین