کد خبر: 5380 A

نیکلاس زوارت نگارش فیلمنامه این پروژه حادثه‌ای را به عهده داشته و پیرفیت برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته است

ایران‌آرت: مارگو رابی به‌زودی در فیلم حادثه‌ای «دریم لند» (Dreamland) به کارگردانی مایلز یوریس پیرفیت، در نقش یک سارق فراری مقابل دوربین می رود. رابی ۲۶ ساله همچنین به عنوان یکی از صاحبان کمپانی «لاکی چاپ انترتینمنت» تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را نیز به عهده دارد.

خط اصلی داستان این فیلم در دهه ۱۹۳۰، در بحبوحه بحران توفان شن در امریکای شمالی معروف به «داست بول» رخ می دهد و ماجرای جست و جوی پسری ۱۵ ساله برای یافتن یک سارق بانک (رابی) را دنبال می کند تا با دریافت جایزه نقدی از مقامات پلیس، بتواند مزرعه خانوادگی اش را از خطر ورشکستگی حفظ کند.

به رغم تمام مشکلات، قهرمان ۱۵ ساله داستان موفق می شود زودتر از ماموران پلیس محلی و حتی «اف بی آی»، سارق فراری را پیدا کند اما بلافاصله متوجه می شود این زن با آنچه مقامات پلیس ادعا می کنند، بسیار متفاوت است.

نیکلاس زوارت نگارش فیلمنامه این پروژه حادثه ای را به عهده داشته و پیرفیت برای کارگردانی این پروژه قرارداد بسته است. نخستین فیلم بلند پیرفیت با عنوان «همانی که هستی» (As You Are) در جشنواره فیلم مستقل ساندنس ۲۰۱۶ به نمایش در آمد و موفق به دریافت جایزه ویژه هیات داوران شد.

 

 

 

مارگو روبی مارگو رابی فیلم دریم لند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین