کد خبر: 530 A

بعد از آنکه دونالد ترامپ، به سخنان استریپ در مراسم جایزه گلدن گلوب پاسخ داد، حالا جورج کلونی پشت همکار خود در آمده است:

ایران آرت  : جورج کلونی،  بازیگر مشهور سینما در حمایت از مریل استریپ   برآمد و گفت:" آمریکا کمی بدشانس است که ترامپ را به عنوان رئیس جمهور خود دارد."

کلونی،  خطاب به رئیس جمهور کشورش، اظهار داشت: "آیا تو نباید در حال اداره کشور باشی؟» و سپس ادامه داد:" من به او رای ندادم، از او حمایت نمی‌کنم و فکر نمی‌کنم او انتخاب درستی بوده باشد. در این برهه از زندگی، ‌ما باید امیدوار باشیم که او همه چیز را از بین نبرد. واقعیت این است که شما باید امیدوار باشید که او کارش را خوب انجام دهد چون اگر ایالات متحده آمریکا شکست بخورد، اتفاقات واقعا بدی می‌افتد. پس باید امیدوار باشید که او بتواند اما من هیچ نشانه‌ای از آن نمی‌بینم."

بازیگر هالیوودی فیلم «جاذبه» همچنین گفت: "بعد از دوره خوش‌شانسی رئیس جمهور شدن افرادی چون «جفرسون»، «فرانکلین»، «لینکلن»،‌ «روزولت» و «کندی»، آمریکا سر «بوش» کمی بدشانسی آورد و من فکر می‌کنم حالا هم کمی بدشانسی آورده‌ایم." 

استریپ در مراسم جایزه گلدن گلوب بی‌آنکه نام ترامپ را بیاورد، از ترامپ انتقاد کرد؛  او با اشاره به اتفاقی که نوامبر پیش روی داد و ترامپ، قیافه خبرنگار معلول نیویورک تایمز را مسخره کرد، گفت: بی‌احترامی، بی‌احترامی می‌آورد. خشونت، خشونت به همراه دارد. وقتی قدرتمندان از موقعیت خود برای زورگویی استفاده می‌کنند، همه ما بازنده‌ایم.

ترامپ دقایقی بعد این گفته های استریپ،  در یک مصاحبه کوتاه با نیویورک تایمز، این بانوی بازیگر را "یک عاشق هیلاری" توصیف کرد و گفت سخنرانی او را گوش نکرده و مراسم گلدن گلوب را هم ندیده است.

ترامپ افزود از این که "سینمایی‌های لیبرال" در این مراسم از او انتقاد کرده‌اند "شگفت‌زده" نشده است.

 

 

 

مریل استریپ دونالد ترامپ جورج کلونی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین