کد خبر: 5164 A

بازیگران نقش های دوست داشتنی سریال «بازی تاج و تخت» که در این فیلم کشته شده اند در حال حاضر مشغول چه کاری هستند.

ایران آرت: در هیچ سریالی به اندازه سریال «بازی تاج و تخت» شخصیت ها به راحتی و تراژیک کشته نمی شوند. بدون استثنا در چند سالی که از پخش این سریال پربیننده گذشته در هر فصل و هر قسمت تعدادی از شخصیت ها، از شخصیت های اصلی داستان گرفته تا سربازان معمولی و نقش های فرعی، برخلاف تصور بینندگان به راحتی کشته شده اند.

در این مقاله قصد داریم برخی از مشهورترین شخصیت های این سریال را که در میانه های راه کشته شده اند را ذکر کرده و اطلاعاتی از فعالیت های کنونی شان ارائه دهیم. با ادامه ی متن همراه باشید تا ببینید بازیگران نقش های دوست داشتنی سریال «بازی تاج و تخت» که در این فیلم کشته شده اند در حال حاضر مشغول چه کاری هستند.

نقش ویسریس، برادر منفور دینریس تارگریَن، را هری لوید بازی کرده است. ویسریس در فصل اول با ریختن طلای مذاب روی سرش کشته شد.

 

هری لوید خود را برای بازی در یک سریال تریلر جاسوسی با نام «شریک» (Counterpart) ساخته ی کمپانی استارز آماده می کند که هنوز تاریخ پخش آن اعلام نشده است.

 

مارک اَدی نقش رابرت برَثیون را در سریال بازی می کرد که در همان فصل اول در نتیجه ی حمله ی گراز کشته شد.

 

مارک اَدی نقش رابرت برَثیون را در سریال بازی می کرد که در همان فصل اول در نتیجه ی حمله ی گراز کشته شد.

 

جیسون موموآ در این سریال نقش فراموش نشدنی کال دروگو را بازی می کرد.

 

وی در حال حاضر مشغول بازی در دنباله ی فیلم «لیگ عدالت» (Justice League) و همچنین سریالی ساخته ی کمپانی نت فلیکس با نام «مرز» (Frontier) است.

هیچ کس بازی شان بین در نقش ند استارک را فراموش نخواهد کرد، نقشی که مرگش یکی از شوکه کننده ترین مرگ های این سریال لقب گرفت.

شان بین در حال حاضر مشغول بازی در سریالی با عنوان «شرح وقایع فرانکشتاین» (The Frankenstein Chronicles) است. همچنین وی صداپیشگی یکی از نقش های انیمیشن «Kingsglaive: Final Fantasy XV» را بر عهده دارد.

 

گِثین آنتونی نقش رنلی برَثیون را در سریال «بازی تاج و تخت» بر عهده داشت که در ابتدای فصل دوم با جادوی خون ساحره ی مو قرمز کشته شد.

 

گِثین آنتونی در سال ۲۰۱۵ نقش چارلز مانسون را در سریال درام «Aquarius» ساخته ی شرکت ان بی سی بازی کرد و در بازی ویدیویی جدیدی به نام «Mass Effect: Andromeda» نیز صداپیشگی کرده است.

 

خونین ترین اپیزود این سریال در فصل سوم و در صحنه ای با عنوان «عروسی سرخ» اتفاق افتاد که در آن راب استارک همراه با همسرش تالیسا (با بازی اونا چاپلین) با قصاوت تمام به قتل رسیدند.

 

اونا چاپلین که نوه ی چارلی چاپلین است در سریال درام و تاریخی جذاب «تابو» نقش مقابل تام هاردی را بازی می کند.

 

راب استارک با بازی ریچارد مَدن دقایقی بعد از قتل همسرش در مراسم موسوم به عروسی سرخ به طور ناجوانمردانه ای به قتل رسید.

 

ریچارد مَدن بعد از سریال «بازی تاج و تخت» در فیلم «سیندرلا» ساخته ی کمپانی والت دیزنی ایفای نقش کرد. هم اکنون می توانید او را همراه با مارک اَدی در سریال «پناهگاه» (Oasis) و همچنین سریال «مدیچی:اربابان فلورانس» (Medici: Masters in Florence) ببینید.

 

میشله فَیرلی نقش کاتلین استارک، مادر برادران و خواهران استارک، را بازی می کرد که وی نیز همراه پسرش راب استارک در جریان صحنه ی عروسی سرخ کشته شد.

 

میشله فیرلی در سریال تاریخی و جدید شبکه ی استارز با عنوان «پرنسس سفید» (The White Princess) نقش مادر شاه را بازی می کند.

 

کینگ جافری (جک گلیسون) نیز مدت زیادی بعد از مراسم عروسی سرخ زنده نماند.

 

جک گلیسون بعد از اتمام حضورش در سریال «بازی تاج و تخت» مدتی از دنیای بازیگری فاصله گرفت تا این که در سال ۲۰۱۶ با بازی در یک تثاتر به نام «خرس ها در فضا» (Bears in Space) به روی صحنه بازگشت.

 

صحنه ی خرد شدن جمجمه ی اُبرین را به یاد بیاورید. طرفداران سریال هیچگاه آخرین لحظات زندگی افعی سرخ (با بازی پدرو پاسکال) را فراموش نخواهند کرد.

 

پدرو پاسکال در سال ۲۰۱۷ در فیلم پرهزینه ی تاریخی «دیوار بزرگ» (The Great Wall) نقش مقابل مت دیمون را بازی کرده است. همچنین شما می توانید در سریال «قاچاقچیان» (Narcos) ساخته ی کمپانی نت فلیکس ببینید.

 

یکی از نارحت کننده ترین مرگ های این سریال مربوط به شخصیت ایگریت (باب بازی رُز لزلی) بود که در اغوش جان اسنو جان داد.

 

رُز لزلی و کیت هَرینگتون (در نقش جان اسنو) در جریان فیلمبرداری سریال «بازی تاج و تخت» به همدیگر علاقمند شده و هم اکنون نیز با هم هستند. لزلی هم اکنون در سریال «مبارزه ی خوب» (The Good Fight) که یک سریال درام در مورد وکالت است ایفای نقش می کند.

 

در اپیزود پایانی فصل چهارم سریال مرگ های بسیاری اتفاق افتاد که یکی از آن ها مربوط به شخصیت جوجِن رید با بازی توماس برودی سنگستر بود.

 

می توانید توماس برودی سنگستر را در نقش سَم در «عشق واقعی» (Actually) در کمپین جمع آوری اعانه ی «روز بینی سرخ» (Red Nose Day) در ۲۵ می ۲۰۱۷ ببینید.

 

چارلز دَنس نقش تایوین لنیستر ترسناک را در این سریال بازی کرد و عدول از قانون اخلاقی تدوین شده توسط خودش باعث شد که پسرش تیریون او را به قتل برساند.

 

چارلز دنس از زمان اتمام نقشش در سریال «بازی تاج و تخت» تاکنون نقش های زیادی را بر عهده گرفته است از جمله بازی در بازسازی فیلم «گَوست باسترز» (Ghostbusters) و همچنین «جهان زیرین: جنگ های خون» (Underworld: Blood Wars) و فیلم عاشقانه ی «من قبل از تو» (Me Before You) در کنار امیلیا کلارک (بازیگر نقش دینریس تارگرین).

 

مرگ شیرین برَثیون بسیار دلخراش و تاثیرگذار بود و کِری اینگرام این نقش را به زیبایی تمام بازی کرد.

 

کِری اینگرام در حال حاضر مشغول بازی در سریال اورجینال کمپانی نت فلیکس با عنوان «افسار گسیخته» (Free Rein) است که در ماه های آینده پخش خواهد شد.

 

در فصل ششم رووٍ بولتون (با بازی مایکل مک الهاتون) یکی دیگر از شخصیت هایی بود که مرگ غیرمنتظره ای داشت.

مایکل مک الهاتون یکی دیگر از بازیگران معروف سریال «بازی تاج و تخت» است که بزودی وی را در فیلم «شاه آرتور: افسانه ی شمشیر» (King Arthur: Legend of the Sword) خواهیم دید. وی همچنین در فیلم «همسر نگهبان باغ وحش» (The Zookeeper’s Wife) ایفای نقش کرده است.

 

انیمیشن چارلی چاپلین عشق قتل مو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین