کد خبر: 4884 A

محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و … بازیگران اصلی این سریال هستند

ایران‌آرت: تصویربرداری سریال «لژیونر» به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی که در ورزشگاهی در یافت آباد، پارک جوانمردان در دهکده المپیک و چند لوکیشن خیابانی در غرب تهران ادامه دارد. این روزها عوامل گروه تولید و فیلمبرداری در لوکیشن اصلی واقع در شهرک راه آهن حضور دارند.

 

مهدی فرجی - تهیه‌کننده این سریال - از حضور معصومه آقاجانی در نقش فریدا مادر «آلفردو» با بازی اشپیتم آرفی و لادن سلیمانی در نقش فریبا خبر داد و افزود: در روزهای آینده نیز قرار است یکی - دو بازیگر اصلی دیگر هم به سریال اضافه شوند.

تهیه کننده این سریال همچنین به ایسنا گفت: هنوز زمان پخش سریال مشخص نیست و به تصمیم مدیران محترم شبکه پنج سیما منوط می شود. همچنین آرمان موسی پور موسیقی سریال شبکه پنج را می سازد. گروه بزودی راهی بیمارستان می‌شوند. در این لوکیشن بازیگرانی چون: محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، اتابک نادری، لاله صبوری و آذین رئوف حضور داشته و مقابل دوربین می روند.

«لژیونر» جدیدترین سریال مسعود آب پرور است که در این سریال به حواشی ورزش پرداخته است و در این مجموعه اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس هم حضور دارد.

محمدرضا شریفی نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری، هلیا امامی، ساغر عزیزی، اتابک نادری، پیام احمدی نیا، آذین رئوف، حامد آهنگی و … بازیگران اصلی این سریال هستند.

لژیونر

 

سریال لژیونرها آذین رئوف هلیا امامی مهدی فرجی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین