کد خبر: 4839 A

اکبر نبوی، منتقد و نویسنده سینمایی است و هم‌اکنون بخش سینمایی برنامه چشم شب روشن را از شبکه چهار سیما در حال پخش دارد.

 ایران‌آرت: گفته می‌شود یکی از گزینه‌های مطرح اکبر نبوی است گرچه پای اسامی دیگری مانند احمد نجفی هم به میان کشیده شده است.

اکبر نبوی با رد موضوع حضورش در برنامه هفت گفت: نمی‌دانم آنچه مطرح شده گمانه‌زنی است یا پیوست خبری دارد. آنچه به من مربوط می‌شود این است که از تصمیمات مدیران سیما در این‌باره خبر ندارم ضمن اینکه هیچ صحبتی ازسوی مدیران صداوسیما برای اجرا و تهیه‌کنندگی برنامه هفت با من انجام نشده است.

وی ادامه داد: اگر با من نیز صحبتی بشود؛ قبول نمی‌کنم زیرا افخمی برای هفت آبرویی باقی نگذاشته است که کسی چون من بخواهد اجرای آن را قبول کند. مگر آنکه اجازه داشته باشم؛ ساختار آن را بازتعریف کنم و نامش را نیز تغییر دهم. یعنی برنامه‌ای روی آنتن ببرم که با تعریفم از فعالیت رسانه‌ای و جایگاه رفیع تلویزیون و سینما همخوانی داشته باشد. "هفت" افخمی همه فضیلت‌های برنامه‌سازی را مخدوش کرده است.

اکبر نبوی، منتقد و نویسنده سینمایی است و هم‌اکنون بخش سینمایی برنامه چشم شب روشن را از شبکه چهار سیما در حال پخش دارد و پیش از این نیز کارشناسی و اجرای سلسله برنامه‌های برداشت دو را برعهده داشته است. برداشت دو شامل گفتگوهای تفصیلی او با یک سینماگر بود که به بررسی و تحلیل آثار آنها می‌پرداخت. او همچنین سردبیری ماهنامه فیلم ویدئو را برعهده داشته است.

 

برنامه هفت بهروز افخمی اکبر نبوی
ارسال نظر