کد خبر: 4652 A

سالها است که به عبارتی در دفتر آقای تحویلیان بزرگ شدم و...

ایران‌آرت: بازیگر سریال «دیوار شیشه‌ای» گفت: مهم‌ترین دلیلی که بازی در این سریال را پذیرفتم، جذابیت در نقشی بود که به من محول شد. وقتی فیلم‌نامه و نقشم را خواندم، تحت تاثیرش قرار گرفتم و فکر می‌کنم در کارنامه کاریم نقش متفاوتی باشد.

«شهرزاد کمال زاده» بازیگر سریال «دیوار شیشه‌ای» به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: در این سریال در یکی از  اپیزودها نقش دختری با کاراکتر منفی و به اصطلاح خلافکار را بازی کردم، اما جنس خلاف او با رعنای «آرام می‌گیریم» متفاوت و در قالبی دیگر است.

وی ادامه داد: حضورم در این سریال را خیلی دوست داشتم و مهم‌ترین دلیلی که آن را پذیرفتم، جذابیت در نقشی بود که به من محول شد. وقتی فیلم‌نامه و نقشم را خواندم، تحت تاثیرش قرار گرفتم و فکر می‌کنم در کارنامه کاریم نقش متفاوتی باشد.

این بازیگر در ادامه بیان داشت: سالها است که به عبارتی در دفتر آقای تحویلیان بزرگ شدم و حتی قبل از تولید سریال «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد»، با او در مجموعه تلویزیونی «زمستان گرم» و چندین اثر دیگر کار کردم. دفتر او را مثل خانه دوم‌ام می‌دانم، چراکه مثل یک پدر به من اعتماد کرد و صلاحم را در نظر گرفت. همچنین همیشه در همکاری‌هایی که با هم داشتیم من نقش‌های متفاوتی بازی کردم و دستش برایم برکت دارد و هر زمان که با او همکاری کردم به سرعت بعد از آن نقش‌های دیگری به من پیشنهاد شد.

بازیگر سریال «آرام می‌گیریم» افزود: مدتی است که مشغول بازی در یک فیلم سینمایی هستم و بعد از مدت‌ها در این حیطه کار کردم، چراکه در این مدت پیشنهاد تلویزیونی‌ام بیشتر از سینمایی بوده است، اما هر زمان که پیشنهاد خوب سینمایی داشتم سعی کردم که از آن به بهترین شکل استفاده کنم.

 

 

سریال آرام می گیریم شهرزاد کمال زاده سریال دیوار شیشه ای
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین