کد خبر: 4533 A

داستان واقعی تلاش ماری استوارت برای سرنگونی الیزابت اول ملکه انگلستان و محکومیت او به سال‌ها زندان و در نهایت اعدامش را به تصویر خواهد کشید.

ایران آرت: مارگو رابی ستاره فیلم ابرقهرمانی «جوخه انتحاری» برای بازی در نقش ملکه الیزابت با تهیه‌کنندگان استودیوی «فوکس فیچرز» وارد مذاکره شد. چنانچه حضور بازیگر ۲۶ ساله استرالیایی در این پروژه تاریخی قطعی شود او به همراه سرشا رونان بازیگر ایرلندی‌تبار فیلم تحسین‌شده «بروکلین» مقابل دوربین خواهد رفت. عنوان فعلی این پروژه «ماری یکم اسکاتلند» است که داستان واقعی تلاش ماری استوارت برای سرنگونی الیزابت اول ملکه انگلستان و محکومیت او به سال‌ها زندان و در نهایت اعدامش را به تصویر خواهد کشید.

مارگو رابی در نقش ملکه الیزابت مقابل دوربین می‌رود

جوسی رورک کارگردان سینما و تئاتر بریتانیا برای کارگردانی این پروژه با «فوکس فیچرز» قرارداد بسته است. اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش برود، فیلمبرداری «ماری» از اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز می‌شود.

به دنبال موفقیت فیلم پرفروش «جوخه انتحاری» و همچنین «گرگ وال استریت»، جدیدترین نقشی که به رابی پیشنهاد شده است، می‌تواند بر اعتبار کارنامه حرفه‌ای بازیگر استرالیایی بیفزاید. این پروژه حتی از ظرفیت تبدیل شدن به یکی از مدعیان جدی اسکار برخوردار است.

رابی ۲۶ ساله این روزها مشغول بازی در فیلم «بدرود کریستوفر روبن» است. او در این پروژه در نقش همسر خالق قصه معروف «پو خرسه» ظاهر شده است.

 

گرگ وال استریت مارگو رابی جوخه انتحاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین