کد خبر: 3985 A

برنامه تلویزیونی "اثر" برنامه ایست درباره هفت هنر و هنرهای بین رشته ای که از صدا و سیمای استان مازندران پخش می شود.

ایران آرت: برنامه تلویزیونی "اثر" به تهیه کنندگی مهدی حاجی زاده، هر هفته چهارشنبه ساعت ۲۱:۲۰ از شبکه استانی طبرستان پخش می شود.

این برنامه که از چهارشنبه ۱۶ فروردین آغاز به کار کرده به موضوعات مهم و به روز شاخه های هفت گانه هنر و هنرهای بین رشته استان مازندران و به طور کلی هنرمندان مازندرانی در نقاط مختلف کشور می پردازد.

رحیم رستمی نویسنده و کارگردان برنامه تخصصی "اثر" از اضافه شدن بخش کارشناسی و تحلیل آثار هنری توسط اساتید هر رشته به ایران آرت خبر داد و گفت: "اثر" برنامه ای حدودا ۴۰ دقیقه ای است و به شکل مستند-گزارش ارائه می شود.

رستمی افزود: در واقع فکر اولیه آن از نیازی نشئت گرفت که در جامعه هنرمندان مازندران به واسطه جغرافیای وسعیش احساس میشد. ایده این برنامه تلویزیونی بعد از قریب به دو سال تلاش بی وقفه من و دوستانم در برنامه رادیویی "هوای هنر" تثبیت و ارائه شد که با همین مضمون و به تهیه کنندگی "مهدی اوشیب نتاج" از صدای استان مازندران در حال پخش است. امید داریم در ادامه راه و به زودی، با اضافه شدن بخش کارشناسی و تحلیل آثار هنری در کنار ارائه اخبار رویدادهای هنری و اطلاع رسانی فعالیت های هنرمندان استان، آن را از هر نظر ارتقا ببخشیم.

عوامل تولید برنامه "اثر" عبارتند از:

تهیه کننده: مهدی حاجی زاده

مجری، نویسنده و کارگردان: رحیم رستمی

تدوین و گرافیک: رمضانعلی امامی

تصویربرداران: فرحبخش فرهید نیا، رمضانعلی امامی

لوگو: علی سلیمانی

صدابردار: حسین گنجی

تیزر برنامه تلویزیونی "اثر" که چندی پیش انتشار یافته بود را در ایران آرت ببینید.

 

 

رحیم رستمی مهدی حاجی زاده برنامه تلویزیونی اثر صدا و سیمای استان مازندران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین