کد خبر: 3959 A

نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس، با مانتویی طراحی‌شده و با گل‌هایی در آستینش شرکت کرد

ایران‌آرت: مراسم نمایش و آیین دیدار با عوامل فیلم «هفت معکوس» ساخته مهدی خسروی به تهیه کنندگی علی عطشانی که صد و بیست و ششمین آیین دیدار با عوامل فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» بود با حضور اهالی سینما و رسانه در سینما فرهنگ برگزار شد.
 تیپ نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس
[نیوشا ضیغمی با استایلی قرمز و مشکی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس]
  تیپ نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس
[نیوشا ضیغمی و جواد عزتی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس]
  تیپ نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس

 تیپ نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس
[نیوشا ضیغمی در اکران خصوصی فیلم هفت معکوس، با مانتویی طراحی‌شده و با گل‌هایی در آستینش شرکت کرد]

در ابتدای این مراسم علی عطشانی به عنوان تهیه کننده فیلم گفت: خوشحالم خداوند به من توفیق داد به این کارگردان جوان کمک کنم تا فیلم اولش را بسازد، اصولا تهیه کنندگی برای فیلم اولی ها دشوار است چون هیچ کمپانی برای حمایت از فیلم اولی ها وجود ندارد و نمی توانند نظر تهیه کننده را جلب کنند و عموما بیشتر بار بر روی دوش خود کارگردان است. «هفت معکوس» یک فیلم تجربی است که در گروه هنر و تجربه اکران می شود و از تمامی عزیزان ممنونم که ما را در ساخت این اثر همراهی کردند.
در ادامه مهدی خسروی کارگردان فیلم گفت: امیدوارم که این فیلم را دوست داشته باشید و آرزو می کنم در سال جدید برای همه اتفاق های خوبی در مسیر هنر رخ دهد. بزرگترین آرزوی یک فیلمساز این است که فیلم اولش را بسازد و برای من بعد از به دنیا آمدن دخترم بهترین اتفاق زندگی ام است و از علی عطشانی ممنونم که حمایتم کرد. از تمامی عوامل فیلم بخصوص بازیگران تشکر می کنم و سپاس ویژه از گروه سینمایی هنر و تجربه زیرا اگر هنر و تجربه نبود نمی توانستم فیلمم را روی پرده سینما ببینم و تلاش های مسئولین این گروه سینمایی فصل متفاوتی در سینمای ایران گشوده است.
جواد عزتی نیز خطاب به حاضرین اظهار داشت: خوشحالم که امشب کنار شما هستم و از علی عطشانی تشکر می کنم که یک فیلمساز جوان را حمایت کرد و مهدی خسروی ترس اش را کنار گذاشت و فیلم اولش را ساخت و اگر همه ترس هایشان را کنار بگذارند و سینما را زنده نگه دارند خیلی با ارزش است.
در ادامه این مراسم نیوشا ضیغمی نیز ضمن ابراز خرسندی از بازی در کنار جواد عزتی در این فیلم گفت: این دومین تجربه همکاری من پس از «دموکراسی تو روز روشن» با علی عطشانی است و یکی از شاخصه های کار با ایشان رفاقتی است که بین همه گروهش وجود دارد و از کارگردان جوانی حمایت کرد که یک نگاه نو در فیلمسازی داشت و امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.
در پایان کامران تفتی دیگر بازیگر «هفت معکوس» نیز افزود: سینما سینماست و من اعتقادی به واژه ای چون فیلم اولی ندارم و معتقدم چه در جوانی و چه با موهای سفید فیلم ساختن با ارزش است. امیدورام اندیشه مهدی خسروی و ژانری که دارد باعث شود سینما یک نفس متفاوتی بکشد. انشاءالله سال جدید برای همه همراه با اتفاق های متفاوت و خوب باشد.
در پایان مراسم و پیش از نمایش فیلم به دلیل هم زمانی اکران خصوصی «هفت معکوس» با زادروز کامران تفتی برای این بازیگر جشن تولد برگزار شد.
«هفت معکوس» از ۲۴ اسفندماه ۹۵ در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران خود را آغاز کرده است و تاکنون با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است.

 

نیوشا ضیغمی جواد عزتی فیلم هفت معکوس مهدی خسروی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین