کد خبر: 39479 A

جیمز کامرون اعلام کرد امیدوار است "ترمیناتور" سرنوشت شوم" آغازگر یک سه‌گانه جدید باشد.

ایران آرت: قسمت جدید "ترمیناتور" به گفته‌ی "جیمز کامرون" یک سه‌گانه‌ی جدید را آغاز می‌کند. این طرح و برنامه بسیاری از هواداران چندگانه را خوشحال خواهد کرد، اما در سال‌های گذشته وعده‌ی ریبوت‌ها و دنباله‌های دیگری هم برای "ترمیناتور" داده شده بود. در سال ۲۰۰۹ قرار بود که "ترمیناتور: رستگاری" (Terminator: Salvation) سه‌گانه‌ی جدیدی با بازی "کریستین بیل" در نقش "جان کانر" کلید بزند و در سال ۲۰۱۵ "ترمیناتور: جنسیس" (Terminator: Genesis) می‌خواست برای خود سه‌گانه‌ی دیگری آغاز کند و توضیح دهد که "جان کانر" با بازی "جیسون کلارک" چگونه به یک نیمه‌انسان و نیمه ماشین تبدیل شده است. طرح سه‌گانه‌ی "جنسیس" بسیار گسترده بود و دو دنباله‌ی بعدی آن باید همزمان فیلمبرداری می‌شد.

شکست تجاری و هنری هر دوی آن عناوین موجب شد که تولید دنباله‌ها هرگز به تولید نرسد. اما "جیمز کامرون" امیدوار است تلاش برای کلید زدن سه‌گانه برای سومین بار با "ترمیناتور: سرنوشت شوم" (Terminator: Dark Fate) به نتیجه برسد. کامرون که تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارد و در نگارش فیلمنامه هم نقشی محوری داشته به تازگی فاش کرده است که او و نویسندگان فیلم به دنبال ارائه‌ی طرحی به "لیندا همیلتون" هستند تا او را برای بازگشت به قسمت‌های بعدی متقاعد سازند.

کامرون می‌گوید: "ما چندین هفته وقت صرف تجزیه و تحلیل قصه کردیم تا متوجه شویم چه نوع داستانی را می‌خواهیم بازگو کنیم و چیزی برای ارائه به لیندا داشته باشیم. آستین‌ها را بالا زدیم و شروع به تجزیه و تحلیل قصه کردیم و به این نتیجه رسیدیم که سه‌گانه بهترین راه است. بنابراین داستان‌های جذاب‌تری همچنان برای روایت وجود دارد. در صورتی که بخت یار ما باشد و "سرنوشت شوم" فروش کند، می‌دانیم که با دنباله‌های بعدی دقیقاً چه مسیری در پیش بگیریم."

به گزارش 30نما، استودیوی اسکای‌دنس برای نگار فیلمنامه‌ی "سرنوشت شوم" اتاق نویسندگان را با "جاش فردمن"، "دیوید اس. گویر"، "جاستین رودز" و "بیلی ری" تشکیل داده است. بنابراین بعید نیست که با حضور چنین نویسندگانی ایده‌های بزرگتری مطرح شده باشد.

"سرنوشت شوم" دنباله‌ی مستقیمی برای "ترمیناتور ۲" خواهد بود و دنباله‌های بعدی را نادیده می‌گیرد. کامرون می‌گوید در حین نگارش فیلمنامه تمامی دنباله‌های شکست خورده‌ی "ترمیناتور" را دیده و متوجه شده است که کلید موفقیت ساده کردن قصه اس

"ترمیناتور: سرنوشت شوم" با "لیندا همیلتون"، "آرنولد شوارتزنگر"، "گابریل لونا"، "مکنزی دیویس" و "ناتالیا ریس" در تاریخ ۱ نوامبر در آمریکا اکران می‌شود

 

جیمز کامرون آرنولد شوارتزینگر ترمیناتور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین