کد خبر: 38506 A

کیت بلانشت بازیگر برنده اسکار مشغول مذاکره برای بازی در فیلم "کوچه کابوس" ساخته کارگردان مکزیکی برنده اسکار در نقش مقابل بردلی کوپر است.

ایران آرت: فیلم «کوچه کابوس» بر اساس رمانی به همین نام نوشته «ویلیام لیندزی گرشام» و به کارگردانی «گیرمو دل‌تورو» سینماگر مکزیکی قرار است از سال آینده میلادی فیلم‌برداری خود را آغاز کند. «کیت بلانشت» در صورت نهایی شدن پیوستن به این پروژه، در نقش مقابل «بردلی کوپر» ایفای نقش خواهد کرد. 

به گزارش ایسنا، پیش‌تر در سال ۱۹۴۷ میلادی نیز فیلمی به همین نام با اقتباس از این رمان و به کارگردانی «ادموند گولدینگ» ساخته شده بود. در این فیلم «تایرون پاور» در نقش یک کلاهبردار جاه‌طلب بازی می‌کند که با یک زن روانپزشک همدست می‌شود که حتی از خودش نیز فاسدتر است. آن‌ها در ابتدا با اعمال ذهنی خود مردم را فراری می‌دهند اما در ادامه زن روانپزشک شخصیت مرد کلاهبردار را نیز تحت تاثیر و کنترل خود قرار می‌دهد. 

«گیرمو دل‌تورو» پس از ساخت فیلم «شکل آب» که با کسب چندین حایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و کارگردانی همراه شد در انتخاب پروژه بعدی سینمایی خود با وسواس بیشتری عمل کرده و تاکنون تهیه‌کنندگی دو فیلم «شاخ‌های گوزن» و همچنین «داستان‌هایی برای تعریف کردن در تاریکی» را بر عهده داشته که به زودی اکران می‌شود. 

«کیت بلانشت» تاکنون هفت‌بار نامزد کسب اسکار شده که یک‌بار در سال ۲۰۰۴  برای نقش‌آفرینی در فیلم «هوانورد» ساخته «مارتین اسکورسیزی» و بار دیگر در سال ۲۰۱۳ با فیلم «یاسمن غمگین» ساخته «وودی آلن» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر جوایز سینمایی اسکار شده است.

 

کیت بلانشت بردلی کوپر کوچه کابوس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین