کد خبر: 38468 A

سریال تلویزیونی "فوق‌ لیسانسه‌ها" احتمالاً اواخر پاییز یا زمستان روی آنتن می‌رود.

ایران آرت: "زیر همکف" به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه‌کنندگی رضا جودی به پایان راه رسید. تهیه‌کننده این سریال با تأیید این خبر اعلام کرد که کار تحویل شبکه یک شده و زمانِ پخش را آن‌ها به تناسب زمان و موقعیت‌های نمایشی تلویزیون تعیین می‌کنند.

در خلاصه داستان این سریال که در ابتدا با عنوان "چندراه" کلید خورد، آمده است: "زندگی قانون‌های زیادی داره. ولی به نظر من مهم‌ترینش اینه که راحت، نه بگی و هیچ‌وقت از نه گفتن نترسین. موافقین؟ نه؟" این سریال یک طنز اجتماعی است و فکر می‌کنم مردم هم آن را دوست داشته باشند. چراکه این سریال نیز در همان راستای کارهای سینمایی که داشتم، انجام شده است. چه از لحاظ نوع روایت و قصه و همچنین برگزاری و اجرا. در واقع امیدوارم که اتفاق خوبی برای آن بیفتد.

به گزارش فارس، هومن شاهی، خاطره حاتمی، بهادر مالکی، عزت‌الله مهرآوران، محمود جعفری، نادر داهیم، پریسا مقتدی، یزدان فتوحی، ویدا جوان، پریسا گل دوست، نگین معتضدی و سامان دارابی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال "زیر همکف" به ایفای نقش می‌پردازند.

رضا جودی درباره سریال تلویزیونی "فوق‌لیسانسه‌ها" توضیح داد: فوق‌لیسانسه‌ها در شهرک همای تهران به کار خودش ادامه می‌دهد. این کار قطعاً جذاب‌تر از فصل‌های قبلی است ولی با توجه به مشغله بازیگران و کارگردان این سریال در پروژه‌های سینمایی، ساخت فصل بعدی "فوق‌لیسانسه‌ها" کار سختی است و بعید می‌دانم این مجموعه فصل بعدی داشته باشد.

 

سروش صحت بهمن گودرزی هومن شاهی فوق لیسانسه ها
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین