کد خبر: 38000 A

مسعود جعفری جوزانی از سرنوشت پروژه "کوروش" و برنامه‌اش برای ساخت فیلمی درباره قانون و دادگاه گفت.

ایران آرت: مسعود جعفری‌جوزانی در مورد سرانجام تولید پروژه عظیم کوروش به گفت: تاکنون ۷۰۰ و خرده‌ای میلیون تومان بابت فیلم "کوروش" هزینه کرده‌ام ولی فعلا ساخت آن را متوقف کرده‌اند.

جوزانی با اشاره به علت توقف کار گفت: متاسفانه اراده تولید در دست ملت نیست. در دست ما نیست. سرمایه‌گذارهای ایرانی هم شهامتش را ندارند و بیشتر برای کارهای دیگر می‌آیند نه فیلم‌ساختن!

کارگردان سریال "در چشم باد" در ادامه گفت: ما یک‌سری سرمایه‌گذار خارجی پیدا کردیم، با آنها قرارداد بستیم و کار را شروع کردیم ولی متاسفانه مشکلاتی بر سر راه‌شان پدید آوردند تا حدی که آنها به جز یک‌سری کمک‌هایی که انجام دادند، گذاشتند و رفتند!

مسعود جعفری جوزانی سپس گفت: من امیدوارم قبل از اینکه بمیرم، "کوروش" را بسازم چون ساخت آن برایم حسرت شده است...

کارگردان "ایران برگر" در گفتگو با سینماآنلاین درباره برنامه‌هایش در آینده گفت: یک فیلمنامه با نام "بهشت تبهکارها" نوشته‌ام و امیدوارم آن را بتوانم بسازم و مشکلی برایش پیش نیاید. نگارش این فیلمنامه به اتمام رسیده، بخشی از سرمایه جذب شده و به محض تأمین سرمایه، ساخت آن را شروع خواهم کرد. در "بهشت تبهکارها" برای اولین بار به شکل بسیار جدی، قانون و دادگاه مطرح می‌شود. 

جعفری جوزانی با بیان این نکته که اول باید سرمایه‌ را تأمین کرد و بعد دنبال گرفتن پروانه ساخت بود به انتقاد از مدیران فرهنگی پرداخت و گفت: به نظرم مدیران فرهنگی سینما را رها کرده‌اند و به زودی سینمای ایران به همین ترتیب که در حال سقوط است، هم سقوط اخلاقی خواهد کرد و هم سقوط هنری و مثل زمان‌های قدیم به سرگرمی مطلق تبدیل خواهد شد.

سحر جعفری جوزانی مسعود جعفری جوزانی کوروش کبیر فیلم کوروش
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین