کد خبر: 37949 A

تهیه‌کننده سریال "نون.خ" به صحبت‌های منتشر شده به نقل از سعید آقاخانی مبنی بر احتمال لغو تولید فصل دوم این سریال واکنش نشان داد.

ایران آرت: مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال "نون.خ" درباره اظهاراتی که روز گذشته به نقل از سعید آقاخانی در فضای مجازی منتشر و منجر به شکل‌گیری شایعه احتمال انصراف این کارگردان از تولید فصل دوم سریال "نون. خ" شده بود، به خبرنگار مهر گفت: پیرو انتشار این اظهارات من با سعید آقاخانی صحبت کردم، او تعجب کرد که چرا مواضعش اینگونه منعکس شده است. آقاخانی به طور جدی و محکم کارش را انجام می‌دهد و روی متن‌هایی که نوشته می‌شود نظارت دارد. به زودی هم به صورت جدی‌تر پیش تولید را شروع می‌کنیم و خیلی امیدوار هستیم اواخر شهریور کار را کلید بزنیم.

فرجی تأکید کرد: سعید آقاخانی در حال حاضر کار پروژه را پیش می‌برد و سریال "نون. خ" با نظارت او جلو می‌رود، بازبینی و انتخاب لوکیشن‌ها هم در حال انجام است.

وی ادامه داد: نگارش سریال در حال انجام است و آقاخانی با نویسنده جلساتی برگزار می‌کند، ان شالله به زودی پنج قسمت اول فیلمنامه سریال هم کامل می‌شود و به طور جدی از بازیگران هم دعوت می کنیم.

تهیه‌کننده "نون. خ" در پایان در واکنش به نبود بودجه از طرف تلویزیون برای شروع پروژه‌ها اظهار کرد: مدیران شبکه مدام پیگیر سریال هستند و کار را دنبال می‌کنند و نسبت به تولید سری دوم دغدغه دارند. خود من به اتفاق آقای آقاخانی جلسانی را با مدیرگروه و مدیر شبکه داشته‌ایم و درباره محتوا و موضوع صحبت کرده‌ایم.

 

سعید آقاخانی مهدی فرجی نون.خ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین