کد خبر: 3794 A

رسانه‌های افراط‌گرا، مدتی است انتقادهای اجتماعی مهران مدیری را مستقیما در ارتباط با نقد دولت حسن روحانی بازنشر می‌کنند. در تازه‌ترین اقدام، خبرگزاری فارس، ویدیویی از اجرای مهران مدیری در برنامه دیشب، هجدهم فروردین‌ماه دورهمی را منتشر کرده

ایران‌آرت: رسانه‌های افراط‌گرا، مدتی است انتقادهای اجتماعی مهران مدیری را مستقیما در ارتباط با نقد دولت حسن روحانی بازنشر می‌کنند. در تازه‌ترین اقدام، خبرگزاری فارس، ویدیویی از اجرای مهران مدیری در برنامه دیشب، هجدهم فروردین‌ماه دورهمی را منتشر کرده و نوشته: «مهران مدیری در برنامه شب گذشته «دورهمی» دوباره از دولت انتقاد کرد و گفت: رونق اقتصادی آنقدر زیاد شده که مردم فرش زیر پای خود را می‌فروشند!»

به گزارش ایران‌آرت، نکته‌ای که درباره انتقادهای مهران مدیری از جانب رسانه‌های هر دو طرف اصولگرا و اصلاح‌طلب و حتی رسانه‌های نزدیک به دولت نادیده گرفته می‌شود، اصل ماجراست؛ انتقادهای او، به عنوان انتقادهایی گاه مشروع و به‌حق، فارغ از این‌که چه کسی را نشانه می‌رود مطلقا بررسی نمی‌شوند و صرفا دستمایه سیاسی گروه‌های مختلف قرار می‌گیرند.

 

 

مهران مدیری برنامه دورهمی
نظرات خوانندگان
  • الهام
    پاسخ

    دقیقا...اصولگراها مصادره به مطلوب می کنن اصلاح طلبا هم حمله می کنن و تخریب می کنن و فحش میدن. حرف حق مدیری هم اصلا این وسط شنیده نمیشه.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین