کد خبر: 37837 A

نسخه ۳۵ میلی‌متری "روزی روزگاری در هالیوود" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو اکران می‌شود.

ایران آرت: در حالی که جدیدترین ساخته کوئنتین تارانتینو از اواخر این ماه میلادی اکران خواهد شد، یک سینمای زنجیره‌ای اعلام کرده که نسخه ۳۵ میلی‌متری "روزی روزگاری در هالیوود" را در سراسر آمریکا به نمایش می‌گذارد. تارانتینو این فیلم را با نگاتیو و با فرمت ۳۵ میلی‌متری ساخته است.

آلامو درفت هاوس که مجموعه‌ای از سالن‌های سینما در آمریکا را دارد، نهمین فیلم بلند تارانتینو را در ۱۷ سالن در نقاط مختلف ایالات متحده اکران می‌کند‌. همچنین نسخه ۷۰ میلی‌متری این فیلم در سن فرانسیسکو روی پرده می‌رود.

به گزارش آی سینما، به این ترتیب تماشاگران می‌توانند "روزی روزگاری در هالیوود" را با فرمت مورد علاقه کارگردان تماشا کنند، همان فرمتی که او در دهه ۱۹۶۰ فیلم‌ها را در سالن سینما می‌دید و الهام بخش او برای ساخت اثر‌ جدیدش بوده است.

صاحبان این سینماهای زنجیره‌ای همچنین قصد دارند در ماه اوت و همزمان با اکران "روزی روزگاری در هالیوود" فیلم‌هایی را که شباهت موضوعی و تکنیکی با کار‌ تازه کارگردان پیشرو دارد، به نمایش بگذارند. از "کشتی بخار بیل جونیور" باستر کیتون تا "مکی دیوانه: جاده خشم" در این برنامه روی پرده خواهند رفت.

در سال ۲۰۱۵ فیلم قبلی تارانتینو یعنی "هشت نفرت انگیز" در برخی سینماها با فرمت ۷۰ میلی‌متری اکران شد. "روزی روزگاری در هالیوود" با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت و مارگو رابی را کمپانی سونی از ۲۵ ژوئیه در آمریکای شمالی روی پرده سینماها می‌فرستد.

 

کوئنتین تارانتینو برد پیت دی کاپریو مارگو رابی تارانتینو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین