کد خبر: 37799 A

رابرت داونی جونیور که با نقش مرد آهنی در "انتقام‌جویان" درخشیده است می‌گوید او با نقشش در این فیلم یکی نیست.

ایران آرت: "رابرت داونی جونیور" با "انتقام‌جویان: آخر بازی" (Avengers: Endgame) داستان "مرد آهنی" و "تونی استارک" را پس از ۱۰ سال به پایان رساند و کمتر کسی حاضر است شخص دیگری را در این نقش تصور کند. اما برای داونی شرایط متفاوت است چرا که به گفته‌ی خودش سعی کرده مرز میان شخصیت و خودش را حفظ کند. داونی در مصاحبه با "هالیوود ریپورتر" توضیح می‌دهد که در ابتدا امکان یکی شدن این دو شخصیت به راحتی وجود داشت.

این بازیگر گران‌قیمت و مشهور می‌گوید: "در ابتدا، به واسطه‌ی خلق "تونی استارک" و درآمیختن و پیوند خوردن با دنیای مارول… و به واسطه‌ی اینکه بازیگری وظیفه‌شناس و البته کمی غیرمعمول بودم و در تمام دیگر پروژه‌ها همکاری کردم… شرایطی به وجود آمد که… این جور مواقع چه می‌گویند؟ صاحبان به حیوانات دست‌آموزشان شبیه می‌شوند."

او می‌گوید اما اجازه نداده چنین اتفاقی رخ دهد و از مهارت‌های بازی در تئاتر و عملی به نام فاصله‌ی زیبایی‌شناسانه [میان اثر هنری و واقعیت] یاری می‌گیرد. به گزارش سی نما، داونی در ادامه توضیح می‌دهد: "من با نقشم یکی نیستم. من آن چیزی نیستم که با آن استودیو انجام دادم. من با آن مقطعی که در قالب آن شخصیت بازی کردم تفاوت دارم. و این ناخوشایند است، زیرا کودک درون ما دوست دارد فکر کند همیشه تابستان است و ما همگی دست در دست هم آواز [روحانی] کامبایا را می‌خوانیم."

2503158

داونی در آینده باید در قسمت سوم "شرلوک هلمز" و ریبوت "دکتر دولیتل" بازی کند، اما اعتراف می‌کند که دوران پسا-مارول و "مرد آهنی" را هنوز به شکل واقعی تجربه نکرده است.

فیلم "انتقام‌جویان: آخر بازی" که بار دیگر با صحنه‌های اضافی به اکران درآمده تنها ۱۶ میلیون دلار تا عبور از رکورد "آواتار" و تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ فاصله دارد.

 

رابرت داونی جونیور انتقام جویان انتقام جویان: پایان بازی مرد آهنگی تونی استارک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین