کد خبر: 37472 A

جرج آرآر مارتین رفتار طرفداران "بازی تاج و تخت" را در مورد فصل پایانی، رفتاری مسموم خواند.

ایران آرت: جرج آرآر مارتین نارضایتی خود را در مورد انتقادهای منفی هواداران در مورد فصل پایانی "بازی تاج و تخت" نشان داد.

نویسنده این سریال تخیلی پربیننده در گفتگو با پادکست مالتین در مورد فیلم گفت، در مقایسه با سایر شیوه‌های قدیمی‌تر ابراز نظر طرفداران، اینترنت فضای مسمومی ایجاد کرده است. او گفت: "در گذشته طرفداران فیلم‌های کمدی، علمی تخیلی با فرهنگ متفاوتی در مجلات و کلوپ‌ها با فیلم‌ها برخورد می‌کردند تا امروز که در فضای مسموم اینترنت رفتار می‌کنند. آن زمان هم اختلاف نظرها وجود داشت، درگیری وجود داشت، اما نه مثل این جنونی که در اینترنت شاهد هستیم".  

به گزارش ایندیپندنت، طرفداران سریال "بازی تاج و تخت" که از چگونگی پایان گرفتن داستان در سری هشتم آن بسیار دلخور بودند یک طومار تهیه کرده و بیش از یک میلیون امضا جمع آوری کردند و در آن خواستار بازنوشت بخش پایانی توسط نویسندگان شایسته و با کفایت شدند.

سوفی ترنر بازیگر نقش سانسا استارک، با "گستاخ" خواندن طرفداران باعث تحریک آنها شد و در ادامه کیت هرینگتون (جان اسنو) گفت: "هر کسی که شکایت داره بره به دَرَک".

ترنر گفت: "فکر می‌کنم تمام این طومارها و اعمالی مثل این، بی احترامی به عوامل سازنده فیلم، نویسندگان و فیلمسازانی است که برای ده سال خستگی ناپذیر کار کردند و فقط یازده ماه فصل آخر را فیلمبرداری کردند".

در مورد موفقیت بی نظیر فیلم، مارتین گفت: "میزان موفقیت بازی تاج و تخت و رسیدن آن به تمام نقاط جهان به طریقی تأثیرگذاری فرهنگی است. این چیزی نیست که کسی بتواند انتظار داشته باشد و چیزی نیست که من درنظر داشته باشم دوباره تجربه کنم".

 

بازی تاج و تخت جرج آر آر مارتین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین