کد خبر: 37405 A

اولین تصاویر سریال لایو اکشن "ویچر" که بینندگان تلویزیون انتظارش را می‌کشند منتشر شد.

ایران آرت: پس از پایان فیلمبرداری طولانی سریال "ویچر" (The Witcher) نت‌فلیکس امروز از اولین تصاویر رسمی این اقتباس تلویزیونی رونمایی کرد. در این سریال لایو اکشن که از یک بازی ویدیویی به همین نام الهام گرفته شده، "هنری کویل" ستاره‌ی "مرد پولادین" (Man of Steel) در نقش "گرالت" شخصیت اصلی داستان بازی می‌کند.

علاوه بر پوسترها، تصاویر جدید و لوگو، نت‌فلیکس اولین اطلاعات رسمی از قصه را نیز در صفحه‌ی توئیتر خود به اشتراک گذاشت: ""ویچر" که از یک مجموعه‌ رمان‌ فانتزی پرفروش اقتباس شده داستانی حماسی در مورد سرنوشت و خانواده بازگو می‌کند. "گرالت ریویایی" یک شکارچی هیولای تنها سعی می‌کند جایگاه خود در دنیا را کشف کند، دنیایی که مردمش شیطان‌صفت‌تر از حیوانات‌اند. اما وقتی که دست سرنوشت او را به سوی جادوگری قدرتمند و شاهزاده‌ی جوانی با رازی در سینه می‌کشاند، این سه تن باید با یکدیگر راهی برای عبور از "اقلیم" در حال تغییر پیدا کنند."

1

به گزارش سی نما، علاوه بر کویل، "آنیا شالوترا" در نقش "ینیفر" و "فرایا آلن"‌ در نقش "سیری" ظاهر شده‌اند. دیگر بازیگران شامل "جودی می" در نقش "کلنته"، "بیورن هرالدسون" در نقش‌ "ایست"، "آدام لوی" در نقش "ماوس‌سک"، "می‌آنا بورینگ" در نقش "تیسایا"، "میمی دیونی" در نقش "فرینجیلا"، "تریکا ویلسون-رید" در نقش "سابرینا"، "اما اپلتون" در نقش "رنفری"، "ایمون فارن" در نقش "کاهیر"، "جوئی بیتی" در نقش "جسکی‌یر"، "لارس میکلسن" در نقش "استریگوبور"، "رویس پیرسون" در نقش "ایسترد"، "آلن شفر" در نقش "تریس" به ایفای نقش می‌پردازند.

4

امروز همچنین اعلام شد که سریال در نمایشگاه کامیک-کان سن دیه‌گو حضور خواهد داشت. در پنلی که ۱۹ جولای برگزار می‌شود، بازیگران سریال از جمله کویل، چالوترا، آلن و "لارن اشمیت هیسریچ" حاضر خواهند شد.

6

کویل سال گذشته "مأموریت غیرممکن: فال‌اوت" را روی پرده داشت و از "آنیا چالوترا" سریال "واندرلاست" (Wanderlust) نت‌فلیکس و بی‌بی‌سی وان روی ایر رفت.

5

نتفلیکس هنری کویل سریال پربیننده سریال ویچر مرد پولادین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین