کد خبر: 36440 A

به گفته جنیفر انیستون احتمال دور هم جمع شدن بازیگران سریال "فرندز" وجود دارد چون تمامی بازیگران سریال آماده‌ی ایفای مجدد نقش‌هایشان هستند.

ایران آرت: سریال ۱۰ فصلی "فرندز" که سال ۱۹۹۴ آغاز و سال ۲۰۰۴ به پایان رسید درباره گروهی از جوانان ۲۰ ساله‌ای بود که در نیویورک زندگی می‌کردند و با تحسین انتقادی در طول تمامی فصول مواجه شد. شخصیت‌های اصلی سریال، ریچل، مونیکا، فیبی، راس، چندلر و جویی بودند که هنوز با گذشت دو دهه از پخش سریال از نتفلیکس، محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند.

محبوبیت و بین‌المللی شدن سریال باعث شده تا شبکه پخش سریال حاضر باشد ۱۰۰ میلیون دلار برای ادامه یافتن سریال تا سال ۲۰۲۰ هزینه کند. با اینکه این پلتفرم اطلاعات مربوط به مخاطبین سریال را مخفی نگه می‌دارد، طبق گزارشات اخیر سریال "فرندز" یکی از برترین محرک‌های تجاری کمپانی است.

اما جنیفر انیستون که به همرا کورتنی کاکس، لیزا کادرو، دیوید اسکیمر، متیو پری و مت لوبلانک از بازیگران اصلی سریال "فرندز" بود به تازگی اعلام کرده که از ایفای مجدد نقش خود، ریچل گرین، استقبال می‌کند و گویا این درباره بقیه بازیگران اصلی سریال نیز صدق می‌کند‌. به گزارش سینماگیمفا، انیستون در مصاحبه با الن دجنرس در طول برنامه "الن شو" گفت: "خب بذار اینجوری بگم که من حاضرم اینکارو بکنم. دخترهای سریال حاضرند دوباره بازی کنند، پسرهای سریال هم همین‌طور. مطمئنم. هرچیزی ممکنه اتفاق بیفته."

این خوش‌بینانه‌ترین پاسخ انیستون نسبت به پاسخ‌های قبلی اوست. او قبلا هیچ وقت اینطوری به این سوال پاسخ نداده بود و بنظر هم نمی‌رسد که او از پاسخ دادن به این سوال طفره رفته باشد.

طی این سال‌ها بارها این سوال یعنی بازسازی "فرندز" از بازیگران سریال شد اما هیچ‌گاه پاسخ درستی به آن داده نشد. قطعا برگشت به عقب و ساخت سریالی که به شیوه خیلی خوبی به پایان رسید، ریسک بزرگی است. گرچه بازیگران سریال مشتاق این امر هستند اما شکست خوردن این ریبوت خیلی گران تمام می‌شود. در کل رابطه میان بازیگران همیشه پشتوانه سریال بوده و گویا آن‌ها هنوز باهم در ارتباط هستند و رابطه نزدیکی بعد از اتمام سریال داشته‌اند.

 

جنیفر انیستون سریال فرندز مت لوبلانک متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین