کد خبر: 36433 A

هواداران فیلم‌های سینمایی مارول برای نجات یکی از شخصیت‌های محبوب این فیلم خواستار پایان‌بندی مجدد آن شدند.

ایران آرت: طرفداران مارول درخواستی برای جایگزین کردن پایان فیلم سینمایی "انتقامجویان: پایان بازی" ارائه داده‌اند. اگر هنوز این فیلم سینمایی را مشاهده نکرده‌اید از خواندن ادامه این مطلب خود داری کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود اینکه این فیلم نظر مثبت منتقدین و مخاطبان را به خوبی به خود جلب کرد، تعدادی از بینندگان "انتقام جویان" در واکنش به مرگ شخصیت محبوب خود ناراحتی خود را ابراز کردند. شخصیت مرد آهنی در این فیلم (که با نام تونی استارک نیز شناخته می‌شود و توسط رابرت داونی جونیور بازی می‌شود) از شخصیت‌های محبوب به حساب می‌آید.

طرفداران مارول می‌گویند: این شخصیت سزاوار چنین مرگی نبود و این اصلا عادلانه نیست. تقریبا تمام اتفاقات این فیلم سینمایی پیرامون این شخصیت رقم خورده است و نقشی به این مهمی قطعا شایسته زنده ماندن بوده است.

نامه درخواست این هواداران در مدت کوتاهی به حدود ۳۶هزار امضا رسید و در آن دلایل خود برای ایجاد این درخواست و همچنین راه‌هایی که می‌توانند مرد آهنی را به سینما بازگردانند ارائه کرده‌اند. اما در این بین نیز عده‌ای معتقد هستند که این بخش از داستان به خوبی تنظیم شده و مرگ مناسبی به عنوان خداحافظی با این شخصیت در نظر گرفته شده است، ولی با این حال باز هم از زنده ماندن این شخصیت محبوب استقبال کردند.

به گزارش ایران‌آرت، ماه گذشته طرفداران سریال "بازی تاج و تخت" نیز درخواستی مشابه از عوامل سریال داشتند و نامه‌ای را که به امضای بیش از یک میلیون هوادار رسید ترتیب دادند تا فصل هشتم و پایانی سریال دوباره بازسازی شود. هرچند این اتفاق با واکنش تند عوامل سریال همچون سوفی ترنر و میسی ویلیامز همراه شد و سوفی ترنر آن را یک توهین قلمداد کرد و میسی ویلیامز نیز گفت هر پایان‌بندی دیگر جز پایان‌بندی اصلی سریال مزخرف است!

 

بازی تاج و تخت انتقام جویان انتقام جویان: پایان بازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین