کد خبر: 35759 A

بازیگر سرشناس هالیوود می‌گوید سریال "بازی تاج و تخت" را هرگز تماشا نکرده است چراکه زیادی ترسناک است و...

ایران آرت: جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از "بازی تاج و تخت" را ندیده است. او در گفت‌وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است.

در این گفت‌وگو که با عنوان "بازیگران درباره بازیگران" برای ورایتی ضبط می‌شود، آرکت برخی سوالات مخاطبان را از رابرتز پرسید. یکی از سوال‌ها درباره این بود که چه کسی در پایان "بازی تاج و تخت" روی سریر آهنین می‌نشیند؟ آرکت پرسید: "بازی تاج و تخت را تماشا می‌کنی؟"

رابرتس در پاسخ گفت: "هیچوقت "بازی تاج و تخت" را ندیده‌ام ولی یکی دو روز پیش بهم گفت تو شبیه وحشی‌ها هستی." وحشی‌ها لقب مردمی است که در سریال در آن سوی دیوار شمال زندگی می‌کنند و "مردمان آزاد" هم خوانده می‌شوند.

به گزارش آی سینما، او که به تازگی در سریال "بازگشت به خانه" محصول آمازون بازی کرده، در ادامه شباهتش به وحشی‌ها توضیح داد: "موهای من خیلی فرفری است و الان حسابی به آن رسیده‌ام. آن روز در ساحل بودم و موهایم داستان خودشان را می‌گفتند."

کمی بعد این بازیگر برنده اسکار توضیح داد چرا هیچوقت "بازی تاج و تخت" را تماشا نکرده: "زیادی ترسناکه. شاید زیادی صحنه‌های ناجور داره."

آرکت تایید کرد: "کلی صحنه‌های ناجور داره‌. زامبی و چیزهای دیگه هم هست."

رابرتس در پاسخ گفت: "پس قطعا به درد من نمی‌خورد."

فصل هشتم و پایانی این سریال پرطرفدار در حال پخش است و کمتر از ۴۸ ساعت دیگر آخرین قسمت این فصل پخش می‌شود و پرونده آن بسته می‌شود.

 

هالیوود بازی تاج و تخت جولیا رابرتس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین