کد خبر: 349 A

اسکارلت جوهانسن از سوی مجله فوربس به عنوان پرفروش‌ترین بازیگر سال معرفی شد.

ایران آرت  : اسکارلت جوهانسن بازیگر آمریکایی در حالی در صدر فهرست "پرفروش‌ترین بازیگران دنیا در سال 2016" قرار گرفت، فیلم‌های او مانند "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی"، "کتاب جنگل" و "درود بر سزار!" در مجموع حدود 1.2 میلیارد دلار فروختند.

جوهانسن 32 ساله در فهرست مجله فوربس بالاتر از کریس ایوانز همبازی خود در "کاپیتان آمریکا" و رابرت داونی جونیر قرار گرفت. ایوانز و داونی جونیر به طور مشترک رده دوم فهرست را به خود اختصاص دادند. هر سه بازیگر در "کاپیتان آمریکا"، پرفروش‌ترین فیلم سال، بازی کردند.

به گزارش گاردین، فوربس این فهرست را بر مبنای فروش جهانی بلیت فیلم‌ها تهیه کرده است. مبنای اطلاعات فوربس وبسایت Box Office Mojo بوده است.

فلیسیتی جونز بازیگر بریتانیایی با فروش 805 میلیون دلاری فیلم‌هایش که بخش زیاد آن به خاطر موفقیت خیره‌کننده "سرکش: داستانی از جنگ‌های ستاره‌ای" بود، در رده نهم قرار دارد. جونز امسال تریلر "دوزخ" و درام فانتزی "یک هیولا صدا می‌زند" را هم روی پرده سینماها داشت.

فهرست فوربس مملو از فیلم‌های ساخته‌شده از روی کتاب‌های مصور و فیلم‌های ابرقهرمانی است. مارگو روبی و ویل اسمیت ستاره‌های فیلم "جوخه خودکشی" به ترتیب در رده‌های چهارم و نهم قرار گرفته‌اند. رایان رینولدز ستاره فیلم "ددپول" نفر هشتم است.

ایمی آدامز، بن افلک و هنری کاویل بازیگران فیلم "بتمن در برابر سوپرمن: ظهور عدالت"، در رده‌های پنجم، ششم و هفتم جای دارند.

فوربس به تازگی کریس ایوانز را به عنوان سودآورترین بازیگر سال معرفی کرد. ایوانز برای هر یک دلاری که امسال به عنوان دستمزد گرفت، 135.80 دلار درآمدزایی کرد. جوهانسن در این فهرست در رده سوم است.

 

اسکارلت جوهانسن رابرت داونی فلیسیتی جونز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین