کد خبر: 34199 A

کمپانی "وایلد بانچ" قصد دارد تا یک سریال جدید با اقتباس از رمان مشهور "دکتر ژیواگو" بسازد.

ایران آرت: یک سریال هشت قسمتی از رمان روسی مشهور "دکتر ژیواگو" توسط کمپانی "وایلد بانچ تی‌وی" فرانسه و "وایکینگ" ساخته خواهد شد. 

این سریال با همکاری بریل و سو ورچو با همکاری کمپانی "هارتس‌وود فیلمز" که از سازندگان "دراکولا" و "شرلوک" بودند و کمپانی فاز آلن که سازنده "رابین هود" بود، ساخته می‌شود.

فیلم سال ۱۹۶۶ با بازی عمر شریف و جولی کریستی که با اقتباس از این رمان مشهور ساخته شد، ۵ جایزه اسکار برد.

مهر به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت؛ مایکل هرتس از کمپانی وایکینک که از سازندگان این سریال خواهد بود گفته است این درام تاریخی به ماجرایی امروزی بدل می‌شود.

وی گفته است: بسیاری از مردم امروز از جنگ‌های مختلف به رنج افتاده‌اند و این پروژه قصد دارد تا مرزهای فیلم‌سازی را گسترش دهد و داستان بزرگ "دکتر ژیواگو" و سفرش در ماجراهای انقلاب و آزادی خواهی را بیشتر به مسائل امروز پیوند بزند و از داستان‌های آمریکای لاتین تا خیابان‌های پاریس نقل کند.

در سال ۲۰۰۲ یک مینی‌سریال ۳ قسمتی از این رمان توسط تلویزیون بریتانیا ساخته شد که جیاکومو کامپیوتی کارگردانی آن را برعهده داشت و کایرا نایتلی و هانس متیسون بازیگران آن بودند.

به گزارش ایران‌آرت، فیلم "دکتر ژیواگو" به ظاهر داستان زندگی پزشکی شاعر به نام یوری ژیواگو و عشق جاودانه‌اش "لارا" است اما در واقع آینه‌ای از جامعه روسیه درگیر انقلاب در نیمه اول قرن بیستم است. باید منتظر ماند و دید سریال "دکتر ژیواگو" بیشتر به چه جنبه‌هایی از این داستان خواهد پرداخت.

هالیوود دراکولا سریال رابین هود شرلوک دکتر ژیواگو والید بانچ تی وی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین