کد خبر: 33931 A

"مرده نمی‌میرد" به کارگردانی و نویسندگی جیم جارموش تابستان امسال راهی پرده‌های سینما می‌شود.

ایران آرت: فیلم زامبی «مرده نمی میرد/The Dead Don’t Die» ساخته جیم جارموش با شرکت بیل موری روز ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) راهی سینماها می شود.

«مرده نمی میرد» را جیم جارموش کارگردانی و نویسندگی کرده است. تهیه کنندگان این فیلم نیز جاشوا آستراکان و کارتر لوگان هستند.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، پخش جهانی جدیدترین ساخته جیم جارموش با بازی بیل موری، آدام درایور، تیلدا سوینتون، کلویی سونی و استیو بوشمی برعهده فوکوس فیچرز و یونیورسال پیکچرز اینترنشال است.

فوکوس فیچرز پیش از این مسئولیت پخش دو فیلم دیگر جارموش به نام های «گل های پژمرده» (۲۰۰۵) و «مرزهای کنترل» (۲۰۰۹) را برعهده داشته است.

جزییات داستان «مرده نمی میرد» فاش نشده و تنها در عکس های سرصحنه فیلم بیل موری به عنوان یک افسر پلیس در کنار همکارانش با بازی های آدام درایور و کلویی سونی دیده شده است.

جارموش و بیل موری پیش از این در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ در فیلم های «قهوه و سیگار» و «گل های پژمرده» با هم همکاری کرده اند. آدام درایور نیز در «پترسون» ساخته پیشین جارموش بازی کرده است.

از شاخص ترین فیلم های جارموش کارگردان شاخص سینما می توان به «عجیب تر از بهشت»، «مغلوب قانون»، «قطار مرموز»، «مرد مرده» و «گوست داگ: راه و رسم سامورایی» اشاره کرد.

 

هالیوود جیم جارموش زامبی مرده نمی میرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین