کد خبر: 33619 A

محمدرضا شریفی‌نیا به فیلم سینمایی "ورود و خروج ممنوع" به کارگردانی امید آقایی جلیانی پیوست.

ایران آرت: هادی انباردار مجری طرح فیلم سینمایی "ورود و خروج ممنوع" به کارگردانی امید آقایی جلیانی در گفتگو با خبرنگار مهردرباره زمان تولید این اثر گفت: به تازگی پروانه ساخت این فیلم سینمایی را دریافت کرده‌ایم و در نظر داریم بعد از تعطیلات نوروز پیش تولید آن را آغاز کنیم از همین رو از اواسط اردیبهشت‌ماه کار تولید آن آغاز می‌شود و به فیلمبرداری تمامی سکانس‌های "ورود و خروج ممنوع" در تهران می‌پردازیم.

وی با بیان اینکه امید آقایی جلیانی خودش یک فیلمساز روحانی است، توضیح داد: "ورود و خروج ممنوع" که به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته تولید می‌شود، یک فیلم کمدی درباره یک روحانی است که مسئول عقیدتی یک زندان است و در این بین اتفاقاتی برای او رخ می‌دهد که باعث می‌شود درس عبرتی برای دیگران باشد.

انباردار عنوان کرد: تاکنون با محمدرضا شریفی‌نیا برای ایفای نقش در این اثر به نتیجه رسیده‌ایم ضمن اینکه در نظر داریم بعد از تولید بلافاصله "ورود و خروج ممنوع" را به نمایش بگذاریم.

وی در پایان درباره دیگر فعالیت‌هایش اظهار کرد: این روزها آخرین مراحل صداگذاری فیلم سینمایی "ماهی و برکه" به کارگردانی علی براتی و تهیه‌کنندگی خودم انجام می‌شود ضمن اینکه ما نسخه‌ای از این فیلم را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به دبیرخانه این رویداد ارایه کرده‌ایم.

محمدرضا شریفی نیا روحانی امید آقایی جلیانی ورود و خروج ممنوع
ارسال نظر