کد خبر: 33388 A

جواد رضویان گفت: تلاش من در "زهرمار" این بوده که از فضای کاری کمدی خودم فاصله بگیرم. طی این مدت سیزده ماه کار نکردم و دندان روی جگر گذاشتم تا در فیلم زهرمار به سمت و سوی دیگری بروم.

ایران آرت: جواد رضویان درباره دلیل عدم حضورش در مقام بازیگر در نخستین فیلم خود "زهرمار" گفت: من قطعاً از این به بعد هر فیلمی که بسازم به هیچ وجه خودم در آن به ایفای نقش نخواهم پرداخت.

او در گفتگو با میزان درباره تمایل شخصی خود بین بازیگری و کارگردانی افزود: واقعیت امر من هر دو را دوست دارم و مخاطب باید بگوید در کدام بهتر هستم. البته من هنوز واکنش مخاطب عام و همچنین اکران عموم را نگرفته ام که بتوانم بگویم که از کارگردانی راضی هستم یا نه.

بازیگر سریال "سه در چهار" در همین راستا ادامه داد: من بیست و پنج سال دغدغه بازیگری داشتم و نمی‌توانم به طور قطع بگویم که کارگردانی را بیشتر دوست دارم و یا کارگردانی مورد علاقه من است.

او درباره کمدی بودن و یا نبودن زهرمار اظهار کرد: تلاش من در زهرمار این بوده که از فضای کاری کمدی خودم فاصله بگیرم. طی این مدت سیزده ماه کار نکردم و دندان روی جگر گذاشتم تا در فیلم زهرمار به سمت و سوی دیگری بروم.

رضویان درباره بازگشت خود به بازیگری خاطرنشان کرد: من بازیگرم و قطعاً اگر نقش خوبی باشد آن را بازی می کنم. اما در مورد فیلمسازی فیلم بعدی‌ام بدون شک حال و هوای نقد اجتماعی خواهد داشت.

 

جشنواره فیلم فجر جواد رضویان زهرمار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین