کد خبر: 33319 A

کمپانی فاکس از ساخت پروژه‌ "موش نگهبان" بر اساس کتاب کمیکی به همین نام پرده برداشت.

ایران آرت: سرانجام اقتباس سینمایی "موش نگهبان"، یکی از محبوب‌ترین ایندی‌کمیک‌ها یا همان کمیک‌های مستقل یکدهه اخیر، بازیگران و سازندگان خود را شناخت.‌

بنا بر گزارش‌های منتشر شده، اندی سرکیس و توماس سنگستر با امضای قراردادی با کمپانی فاکس به پروژه "موش نگهبان" پیوستند. کارگردانی این اثر را وس بال، سازنده مجموعه فیلم‌های "دونده مارپیچ" بر عهده دارد.

به گزارش صبا، "موش نگهبان" نام مجموعه کمیکی به قلم دیوید پیترسون از انتشارات Studios Archaia است و داستان آن درباره موش‌هایی در قرون وسطی است که قسم خورده‌اند از قلمرو خود محافظت کنند؛ سرزمینی که دشمنان و متجاوزانی گوناگون از روباه و عقاب گرفته تا جوندگان مختلف دارد. این مجموعه که آن را "بازی تاج و تخت" موش‌ها می‌نامند تا کنون موفق به کسب دو جایزه آیزنر یا همان جایزه دستاورد خلاقانه در کتاب‌های کمیک ایالات متحده را به ارمغان آورده است.

اندی سرکسیس به عنوان ضدقهرمان فیلم، نقش میدنایت یا همان آهنگر قلمرو موش‌ها را بر عهده دارد که برعلیه هم‌نوعان خودش شورش می‌کند و توماس سنگستر کاراکتر لیام، جوان‌ترین و تازه‌ترین عضور گروه را بازی می‌کند که در پی اثبات شجاعت خویش است.

اندی سرکیس بازیگر و یکی از استادان جلوه‌های ویژه و به خصوص تکنیک موشن‌کپچر در هالیوود است و بازی در نقش گالوم در مجموعه "ارباب حلقه‌ها" یکی از شاخص‌ترین کارهای او به حساب می‌آید. او همچنین در سه‌گانه "سیاره میمون‌ها" نقش سزار، رهبر میمون‌های باهوش شورشی را ایفا کرده است. دیگر بازیگر فیلم توماس سنگستر، هنرپیشه ۲۸ ساله است که او را بیشتر به واسطه نقش نیوت در مجموعه "دونده مارپیچ" می‌شناسند.

طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است تولید "موش نگهبان" از ماه می (خرداد ۹۸) آغاز شود.

 

هالیوود بازی تاج و تخت موش نگهبان دیوید پترسون اندی سرکسیس توماس سنگستر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین