کد خبر: 33313 A

تیزر فصل پایانی "بازی تاج و تخت" در ۲۴ ساعت اول پس از انتشار ۸۱ میلیون بار دیده شد.

ایران آرت: در حالی که پخش فصل هشتم و پایانی سریال "بازی تاج و تخت" قرار است از ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) آغاز شود، اولین تیزر این فصل که هفته گذشته رونمایی شد، رکورد تعداد بیننده را شکست و مدیران شبکه اچ‌بی‌او را امیدوار کرد.

به گزارش آی سینما، فصل آخر این سریال حماسی حدود بیست ماه پس از پایان فصل هفتم پخش خواهد شد و این نگرانی وجود داشت که مخاطبان این مجموعه تلویزیونی دلسرد شده باشند. اما با انتشار تیزر دو دقیقه‌ای فصل هشتم غوغا به پا شد و در ۲۴ ساعت اول پس از انتشار، این تیزر ۸۱ میلیون بار دیده شد.

این تعداد بازدید رکورد تعداد تماشای تیزرها و آنونس‌های سریال‌های شبکه  اچ‌بی‌او در پلتفرم‌های دیجیتال مثل یوتیوب و توییتر شکست. پیش از این رکورد ۶۱ میلیون بار دیده شدن برای تیزر فصل هفتم بود که در تابستان ۲۰۱۷ منتشر شد.

به نظر می‌رسد رکورد تعداد مخاطب قسمت نخست هم با فصل هشتم "بازی تاج و تخت" شکسته شود‌. اپیزود اول فصل هفتم در این زمینه رکورددار بود و ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر آن را از شبکه اچ‌بی‌او دیدند. این در حالیست که رکورد بیشترین تماشاگر همه قسمت‌های این سریال به اپیزود آخر فصل هفتم با بیش از ۱۲ میلیون تماشاگر تعلق دارد.

 

بازی تاج و تخت گیم آف ترونز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین