کد خبر: 32731 A

لاله اسکندری که در فیلم "تیغ و ترمه" یک نقش منفی را ایفا کرده است می‌گوید: من از ابتدا می‌دانستم بازی در این فیلم ریسک است اما این خطر را به جان خریدم.

ایران آرت: لاله اسکندری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص ایفای نقش منفی در فیلم سینمایی "تیغ و ترمه" گفت: من شاید همیشه نقش انسان‌های معصوم و مهربان را بازی کرده‌ام و ایفای نقش در فیلم کیومرث پوراحمد لبه تیغ راه رفتن بود.

وی در گفتگو با میزان در همین راستا ادامه داد: این نقش می‌تواند خیلی شعاری و تیپ شود و به همین واسطه مخاطب آن را پس بزند و یا می‌تواند کاملاً نقشی درست به وجود بیاید که مخاطب با آن همزاد‌پنداری کند.

بازیگر سریال "خاک سرخ" درباره تجربه بازی در فیلم کیومرث پوراحمد اضافه کرد: بعد از نزدیک به بیست سال بازیگری و تجربه حضور در سینما و تلویزیون این نقش منفی اتفاق تازه‌ای بود زیرا غالباً مخاطب مرا با نقش‌های مثبت دیده و این نقش تفاوت و ویژگی خاص خود را داشت.

وی در همین راستا تاکید کرد: من از ابتدا می‌دانستم بازی در این فیلم ریسک است اما این خطر را به جان خریدم هر چند احتمال می دادم شاید مخاطب مرا پس بزند اما خدا را شکر بعد از تماشای فیلم احساس می کنم که نقش در آمده است.

اسکندری درباره نظر منتقدین بر بازی خود در فیلم تیغ و ترمه خاطرنشان کرد: واقعیت امر باید دید در ادامه چه اتفاقاتی برای اثر خواهد افتاد. خوشبختانه در جشنواره فیلم فجر نظرات نسبتاً خوب بود و حالا باید کمی بگذرد تا بهتر در مورد نقش قضاوت کرد. امیدوارم حداقل مخاطب این جسارت من و فاصله گرفتن از نقش‌های قبلی ام را دوست داشته باشد.

جشنواره فیلم فجر کیومرث پوراحمد لاله اسکندری تیغ و ترمه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین