کد خبر: 32319 A

مراسم بفتا امسال را به طور میانگین ۳,۵ میلیون نفر مشاهده کردند که در مقایسه با آمار سال قبل با نیم میلیون نفر کاهش همراه بود.

ایران آرت: مراسم اهدای جوایز بفتا امسال را که یکشنبه شب (۱۰ فوریه) از شبکه بی‌بی‌سی روی آنتن رفت به طور میانگین ۳,۵ میلیون نفر مشاهده کردند. نقطه اوج این مراسم از لحاظ تعداد بیننده نیز ۴.۱ میلیون نفر برآورد شده است.

گفته می شود ۲۰,۷ درصد به این دلیل که اجرای مراسم را جوانا لاملی بازیگر بریتانیایی برعهده داشت جذب این مراسم شده بودند.

صبا به نقل از ایندیپندنت نوشت؛ سال گذشته میانگین تماشاگران این مراسم ۴ میلیون نفر و بیشترین تعداد بیننده برای مراسم نیز ۴,۶ میلیون نفر اعلام شده بود. اجرای مراسم سال گذشته را نیز جوانا لاملی برعهده داشت.

آخرین باری که استیون فرای (مجری ثابت سال های گذشته جوایز بفتا) اجرای مراسم را در سال ۲۰۱۷ برعهده داشت میانگین مخاطبان مراسم ۳,۹ میلیون نفر اعلام شده بود.

اجرای امسال جوانا لاملی از جمله شوخی های وی با واکنش های متناقض مخاطبان مواجه شد، از جمله این شوخی ها می توان به شوخی لاملی در ابتدای مراسم درباره گروه موسوم به کو کلاکس کلان اشاره کرد که به فیلم «بلک ک کلنزمن» ساخته اسپایک لی مربوط می شد.

از مهمترین جوایز بفتا امسال که روز یکشنه اهدا شد می توان به جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن اشاره کرد که به اولیویا کُلمن برای فیلم «سوگلی» رسید. یکی دیگر از جوایز مهم امسال را نیز رامی ملک برای بازی در فیلم «راپسودی بوهمی» دریافت کرد. جایزه بهترین فیلم بفتا امسال نیز به فیلم «رُما» ساخته آلفونسو کوارون رسید.

 

بفتا جوانا لاملی بفتا 2019
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین