کد خبر: 32254 A

الناز شاکردوست پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن گفت: نرگس آبیار در تاریکترین بخش زندگی‌ام کنارم ایستاد.

ایران آرت: در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن به الناز شاکردوست اهدا شد تا این بازیگر برای اولین بار برنده سیمرغ شود.

به گزارش ایران آرت، شاکردوست که این جایزه را برای بازی در فیلم "شبی که ماه کامل شد" به کارگردانی نرگس آبیار دریافت کرد، پس از دریافت جایزه‌اش گفت: همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم؛ نشد با دو بیایم اما بالاخره شد. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.

الناز شاکردوست در ادامه گفت: از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسوولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.

او در ادامه گفت: امروز در جمع ما مادر نقشی که بازی کردم هم حضور دارند و من را دخترم خطاب کرد و به من گفت فائزه و این بزرگترین جایزه بود. من با احترام به تک تک کاندیداها خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم.

 

جشنواره فیلم فجر الناز شاکردوست نرگس آبیار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین