کد خبر: 32177 A

تدوین سریال "خانواده دکتر ماهان" به پایان رسیده و آهنگسازی این مجموعه توسط فریدون شهبازیان در حال انجام است.

ایران آرت: بهروز خوش رزم تهیه کننده سریال "خانواده دکتر ماهان" با اعلام خبر پایان تدوین این مجموعه گفت: آهنگسازی و موسیقی "خانواده دکتر ماهان" توسط فریدون شهبازیان در دست انجام است و اصلاح رنگ و صداگذاری این مجموعه نیز از مراحل فنی پروژه باقی مانده که تا پایان سال انجام خواهد شد.

فاز اول این مجموعه در تهران به کارگردانی راما قویدل تولید شده و فاز دوم این سریال در استان مازندران ضمن حفظ پیوستگی لازم با بخش اول به کارگردانی علی محمد قاسمی ساخته شده است.

آخرین لوکیشن این مجموعه منطقه شیرگاه در استان مازندران و جنگل‌های لفور بود. "خانواده دکتر ماهان" نوشته نسیم خُراشادی‌زاده درباره حفاظت از محیط زیست، حمایت از حقوق حیوانات و حضور نوجوانان در زندگی و جامعه است.

57711939

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران مجموعه "خانواده دکتر ماهان" هستند که در تهران و برخی از آنها در مازنداران جلوی دوربین رفته‌اند. علاوه بر این بازیگران، داوود فتحعلی بیگی، خاطره حاتمی، خیام وقارکاشانی، فهیمه امن زاده، ملیحه گلشن موسوی، امیر سفیری، حسین پرستار، مهدیه نساج، اسماعیل موحدی، لبخند بدیعی، سامرند معروفی، ابوالفضل شاه کرم، آوا دارویت، حمیدرضا محمدی، امیر حامد، حدیث نیک رو، فراز محمدی تبار، محمدحسن حسینیان، کیوان محمدی نژاد، کمیل علیپور، میلاد عرب عامری و سعید ترکمان هم در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

بهروز خوش رزم تهیه کننده این مجموعه نیز پیش تر ساخت سریال‌هایی همچون "روزی روزگاری" را در کارنامه هنری خود داشته است.

57827918

57827917

57827916

لاله اسکندری امین زندگانی شیوا ابراهیمی خانواده دکتر ماهان راما قویدل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین