کد خبر: 32146 A

سیگورنی ویوِر در فیلمی با موضوع جی‌.دی سلینجر، نویسنده "ناتور دشت" بازی می‌کند.

ایران آرت: "سیگورنی ویوِر" و "مارگارت کالی" در فیلم "سال سَلینجِرِ من" با اقتباس از کتاب پرفروش "جوانا راکوف" به کارگردانی "فیلیپ فالاردو" نامزد اسکار، ایفای نقش می‌کنند.

کمپانی فیلم‌سازی "مِمِنتو فیلمز" سازنده فیلم جدید و موفق "مرا به نامت صدا بزن" تولید این فیلم را برعهده دارد.

به گزارش فارس، فیلم‌برداری "سال سلینجر من" در فصل بهار در مونترال کانادا آغاز می‌شود. "لوک دِری" و "کیم مک‌کرا" از کمپانی "میکرو اسکوپ" تهیه‌کنندگان این فیلم هستند. این تهیه‌کنندگان پیش‌تر نیز فیلم "موسیو لازار" را با "فالاردو" در مقام کارگردان ساخته‌اند که در سال ۲۰۱۲ نامزد بهترین فیلم زبان خارجی اسکار شد.

این فیلم که با فیلم‌نامه خود فالاردو و بر اساس کتاب راکوف با همان نام "سال سلینجرِ من" ساخته می‌شود در نیویورک دهه ۹۰ اتفاق می‌اُفتد که در آن جوانا با با زی کالی از دبیرستان فارغ‌التحصیل می‌شود و در رویای نویسنده شدن به عنوان دستیار مارگارت با بازی ویوِر، که متصدی ادبی "جِی دی سَلینجِر" بوده، مشغول به کار می‌شود.

کالی در این فیلم و در راه آرمان خود در فقر و پولداری در نوسان است و با مشکلات فراوانی مواجه می‌شود. کار او بعدها به عنوان متصدی دریافت نامه‌های سلینجر و ارائه پاسخ رسمی به آن‌هاست که در این بین خود کم کم پاسخ نامه‌ها را می‌دهد و در خود استعداد و نبوغی کم‌نظیر می‌بیند...

جی دی سلینجر جوانا راکوف سیگورنی ویور مارگارت کالی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین