کد خبر: 32134 A

در حالی که "آشغال‌های دوست‌داشتنی" در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور ندارد، بعد از شش سال برای اولین‌بار از پوستر این فیلم سینمایی رونمایی شد.

ایران آرت: "آشغال‌های دوست‌داشتنی" به کارگردانی محسن امیریوسفی در ششمین سال پیاپی مجوز نمایش برای هیات انتخاب جشنواره فجر را به‌دست نیاورد اما سازندگان فیلم در تلاش برای اکران عمومی آن هستند.

به گزارش ایسنا، ابراهیم داروغه‌زاده در نشست خبری جشنواره فیلم فجر از صدور پروانه نمایش این فیلم خبر داد و صابر ابر هم در این جشنواره ابراز امیدواری کرد که "آشغال‌های دوست‌داشتنی" به‌زودی در بهترین سینماهای کشور به نمایش دربیاید.

بازیگران فیلم به ترتیب ورود عبارت‌اند از: شیرین یزدانبخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی.

000000

دیگر عوامل فیلم هم به این شرح هستند: نویسنده کارگردان و تهیه‌کننده: محسن امیریوسفی، مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی، تدوین: مصطفی خرقه‌پوش، طراحی و ترکیب صدا: محمدرضا دلپاک، طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان، صدابردار: محمود سماکباشی، صحنه و لباس: فریبا رهبر، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: پیام نبوتی، موسیقی: افشین عزیزی.

پوستر "آشغال‌های دوست‌داشتنی" توسط محمدحسین هوشمندی طراحی شده است.

اکبر عبدی هدیه تهرانی شهاب حسینی نگار جواهريان صابر ابر محسن امیریوسفی شیرین یزدان بخش آشغال های دوست داشتنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین