کد خبر: 32098 A

ژولیت بینوش در افتتاحیه جشنواره برلین در اظهارنظری جنجالی هاروی واینستین که به آزارهای جنسی متعددی متهم شده است را تهیه‌کننده‌ای بزرگ توصیف کرد.

ایران آرت: ژولیت بینوش بازیگر فرانسوی برنده جایزه اسکار که در فیلم‌های "شکلات" و "بیمار انگلیسی" با هاروی واینستین تهیه‌کننده بدنام هالیوودی همکاری کرده است، در نشست خبری افتتاحیه جشنواره برلین واینستین را تهیه‌کننده‌ای بزرگ توصیف کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بینوش که رئیس هیات داوران این دوره از برلیناله است، درباره واینستین گفت:‌ "واینستین در جایگاه تهیه‌کننده بیشتر مواقع فوق‌العاده بود. به نظر من او تهیه‌کننده بزرگی بود. ما نباید این حقیقت را فراموش کنیم هر چند که این امر برای بسیاری از کارگردانان، بازیگران و به ویژه زنان بازیگر دشوار است."

بازیگر برنده جایزه اسکار فیلم "بیمار انگلیسی" درباره واینستین که در موارد بسیاری متهم به آزار، سوءاستفاده و تجاوز جنسی است، نظر داد: "خواسته من این است که او به آرامش برسد و سپس بگذاریم که عدالت مسیرش را طی کند."

او درباره تجریه همکاری‌های خود با این تهیه‌کننده بدنام هالیوودی گفت: "من هیچ‌گاه با به مشکل برنخوردم. البته می‌توانستم ببینم که مشکلاتی دارد."

شصت‌ونهمین دوره جشنواره فیلم برلین که از ۱۷ تا ۲۷ بهمن برگزار می‌شود در نشست افتتاحیه با صحبت درباره مسائلی از جنبش حمایت از زنان در محل کار، خطر نتفلیکس برای سینِما و مسائل سیاسی آغاز به کار کرد.

 

جشنواره فیلم برلین ژولیت بینوش هاروی واینستین آزارهای جنسی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین