کد خبر: 31780 A

ریحانه پارسا دل نوشته‌ای را خطاب به رسول صدرعاملی نوشت و از انتخاب نشدنش برای فیلم "سال دوم دانشکده من" قدردانی کرد.

ایران آرت: ریحانه پارسا، بازیگر جوان تلویزیون که با بازی در سریال "پدر" به کارگردانی بهرنگ توفیقی شناخته شد، تصویری از رسول صدرعاملی را در اینستاگرام منتشر کرد و درباره انتخاب نشدنش برای فیلم جدید این کارگردان به نام "سال دوم دانشکده من" نوشت: 

"با سلام‌ و احترام، من ریحانه ۱۹ سال دارم، دو سالِ پیش نوشتم من ریحانه ۱۷ سال دارد میشود برای من اتفاق! مدتی نه کم نه زیاد با این رویا هر شب به خواب رفتم! امشب بعد از دیدنِ فیلم دیدم که چه درست من ریحانه ۱۷ سال نداشتم من تکرارِ اتفاقِ سال‌ها پیش نیستم اما لبخند به لب دارم، با جانُ دل نشستم به تماشای دخترانی که یک ماه شب به شب با هم رویا بافتیم برای یک هدف! کنارِ هم به ناچار می‌خندیدیم اما حالمون از هم برای اون روزها خوب نبود و نیست.

اولین تشکر از شما بابت درسی که بهمون دادین، سینما بی رحمه، دومین سینما بی‌رحمه، سومین سینما بی‌رحمه. ممنون که باعث اشک و شاید حسرتِ یک دوره ما شدی، ممنون که اینقدر واقعی، تلخ عین حقیقت با ما رفتار شد. کوتاه می‌کنم ممنونم که انتخاب نشدم، شما ثابت کردین انتخاب نکردنتون هم باعث رشد میشه و کمک است و قوت قلب، امشب نوشتم برای خودم، برای شما، برای ۴۰ نفر از طرف یکی از آن ۴۰ نفر کاندید نهایی آخرین اثر رسول صدرعاملی‌.

"سال دوم دانشکده من" تازه‌ترین ساخته صدرعاملی است که برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش درآمد.

06m3NXrXNETK

 

جشنواره فیلم فجر رسول صدرعاملی ریحانه پارسا سال دوم دانشکده من
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین