کد خبر: 31628 A

ریحانه پارسا پس از دیدن صحنه‌هایی از سریال "پدر" در حالی که اشک در چشمان حلقه زده بود، تاکید کرد در طول بازی هم بارها گریه کرده است.

ایران آرت: ریحانه پارسا، بازیگر نقش لیلا در سریال "پدر"، دیشب (یکشنبه هفتم بهمن) مهمان برنامه "خیابان جام جم" بود.

این بازیگر با بیان اینکه "پدر" اولین کار تصویری من بود، یادآور شد: "من با این سریال معرفی شدم و نقطه شروع کار من بود و امیدوارم فصل دو آن هم ساخته شود. به ویژه که آنقدر همه چیز در این پروژه درست بود که امیدوارم این اتفاق دوباره رخ بدهد."

پارسا در این‌باره که پیش از بازی در این سریال درگیر درس و مدرسه بوده است، اما بعد از ایفای نقش در سریال "پدر" بیشتر تلویزیون می‌بیند، تاکید کرد: "بی‌شک هرچیزی که از دل بربیاید بر دل می‌نشیند و من به سهم خودم برای این کار انرژی گذاشتم. حالا هم اگر در جشنواره جام جم به عنوان بهترین سریال انتخاب شود، اتفاق خوبی است اما همه چیز نیست."

او درباره صحنه‌های دردناک و حسی سریال توضیح داد: "برای برخی سکانس‌ها که احوالات این چنینی داشتند، از قبل تمرین داشتیم، بنابراین گاهی پیش می‌آمد سکانس‌هایی که احوال گریه داشت، تک برداشتی بود. یادم است قسمت ۱۲ تا ۱۷ فیلمنامه آنقدر ناراحت کننده بود که با خواندن آن هم گریه می‌کردم."

بازیگر نقش لیلا پس از پخش لحظاتی از سریال در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود درباره اینکه چرا هنوز با دیدن تصاویر سریال "پدر" منقلب می‌شود، گفت: "آقای سلطانی یک بار به من گفت تو واقعی بازی کن حتی اگر غلط بازی کنی. این موضوع برای من در یک سکانس اتفاق افتاد و من در آن لحظه صد در صد نقش لیلا را تجربه کردم. خیلی لحظه عجیب و غریبی بود که شاید برایم تکرار نشود. اما همان یک لحظه برای من در بازیگری بس بود و اتفاقی که می‌بایست، در آن سکانس برایم رخ داد. همچنین من از آقای سلطانی نه فقط بازیگری بلکه اخلاق و انسانیت را یاد گرفتم."

پارسا در پایان در این باره که از کدام بخش بازیگری می ترسید، اظهار کرد: "هنوز جرات قدم گذاشتن روی صحنه تئاتر را در خودم نمی‌بینم. باید بگذارم زمان بگذرد. من از دوره ابتدایی دست به قلم هستم و می‌نویسم، هفته پیش کار کوتاهی نوشتم و ساختم که ذوق و شور و حالی که در من ایجاد کرد شاید به این موضوع که روزی روی صحنه تئاتر پا بگذارم، کمک کند."

 

مهدی سلطانی سریال پدر ریحانه پارسا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین