کد خبر: 31052 A

دستیار راج کومار حیرانی در فیلم "سانجو" مدعی شد که این کارگردان چند بار به او تجاوز جنسی کرده است.

ایران آرت: راج‌کومار حیرانی کارگردان پرکار بالیوودی و آخرین نام ملحق شده به جنبش ضد تجاوز جنسی موسوم به "هشتگ من هم" به تجاوز جنسی متهم شد.

حیرانی که خود آخرین نامی است که به جنبش ضد تجاوز جنسی "من هم" (MeToo#) پیوسته یکی از فعالان سینمای بالیوود است. او سریال تلویزیونی معروف "مونا بهای"، "پی کِی" و فیلم سوپر هیت موفق "سانجو" را خلق کرده است.

به گزارش فارس، در این اتهام یک زن ادعا کرده که طی یک دوره ۶ ماهه از ماه مارس(اسفند ماه) تا سپتامبر(شهریور) ۲۰۱۸ و در مراحل پس تولید فیلم "سانجو"، راج‌کومار حیرانی چندین بار و در چندین مرحله مجزا به او تجاوز جنسی کرده است.

این زن که دستیار حیرانی در فیلم "سانجو" بوده، در ایمیلی به تاریخ سوم نوامبر ۲۰۱۸ خطاب به "ویدهو وینود چوپرا" یکی از تهیه‌کنندگان فیلم و همسرش "آنوپاما چوپرا"، خواهرش "شلی چوپرا" و فیلمنامه‌نویس "آبهیجات جوشی" اظهارات خود را نوشته است.

او در این ایمیل نوشته که حیرانی ابتدا به او پیشنهاد رابطه جنسی داده، سپس در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۸ در خانه خود که محل کارش نیز محسوب می‌شده، به او تجاوز کرده است.

این زن اظهار داشته که در آن زمان پدرش از یک بیماری رنج می برده و شدیداً به درآمد و مبلغ قرارداد کاری‌اش در آن پروژه برای درمان پدرش نیاز داشته است و به این سبب در آن زمان در این مورد مجبور به سکوت بوده که احیانا از سوی کارگردان از کار بیکار نشود.

در حال حاضر "حیرانی" از طریق وکیل خود "آناند دسایی" تمام اتهامات را رد کرده است و اظهار کرده که این ادعاها واهی و نادرست بوده و گمراه کننده است.

همچنین در این گزارش، آقای حیرانی پرینتی از پیام‌ها و ایمیل‌هایی که طی ۶ ماه کار با این خانم داشته برای نشان‌ دادن عادی و حرفه‌ای بودن روابط تهیه و ارائه کرده است.

بالیوود آزار جنسی آزارهای جنسی راج کومار حیرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین