کد خبر: 30735 A

"روبان سیاه و سفید" نماد امسال اعضای جنبش ضد تجاوز و تعرض جنسی برای شرکت در مراسم گلدن گلوب۲۰۱۹ است.

ایران آرت: امسال جنبش ضد تجاوز و تعرض جنسی "Times Up"(زمان به پایان رسیده) "روبان سیاه و سفید" را به عنوان نماد مشترک برای شرکت در مراسم امشب اعلام برندگان "گلدن گلوب۲۰۱۹" انتخاب کرده‌اند.

سال گذشته جنبش "metoo#"(من هم) که پس از رسوایی جنسی "هاروِی واینستاین" شکل گرفت، لباس سیاه را به عنوان نماد حضور در مراسم انتخاب کردند که نشان وحدت در برابر تجاوزهای گسترده جنسی در صنعت سینما و نیز در دیگر مشاغل در سطح جهان بود.

به گزارش فارس، اما امسال قرار است حامیان این جنبش و سلبریتی‌ها روبان و باندهای سیاه و سفید بپوشند. این روبان توسط طراح لباس و مد هالیوود "آریان فیلیپ" طراحی شده است. روبان‌ها نماد حمایت و وحدت و مشارکت مشترک برای ایجاد امنیت محیط کار برای زنان از هر نژاد و هر کشوری هستند. این روبان‌ها همچنین نماد بصری جنبش موسوم به "Time’s Up" هستند. این جنبش تا کنون توانسته با ۴ هزار زن و مرد که با تجاوز و تعرض جنسی در محیط کار مواجه شده‌اند ارتباط بگیرد.

13971016000377_Test_NewPhotoFree

هفتاد و ششمین مراسم سالانه گلدن گلوب یکشنبه شب(امشب) ششم ژانویه (۱۷ دیماه) ساعت ۵ غروب (۴ و ۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران) برگزار و بصورت زنده از شبکه "ان‌بی‌سی" پخش خواهد شد.

گلدن گلوب جنبش من هم همینطور آزارهای جنسی گلدن گلوب 2019
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین